Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NOD - Atlantic Coast

NOD - Atlantic Coast

Data opublikowania: 15.04.2007, 11:03
Ostatnia edycja: 15.04.2007, 11:50


Legenda do mapy:
 
Niebieskie punkty oznaczone cyframi - główne cele
Niebieskie kwadraty - budynki GDI oraz te obsadzone
Niebieskie pola - rejony patroli sił GDI
Jasno niebieskie pole - Blue Tiberium
Niebieskie strzałki - kierunki ataku GDI

Zadanie jedynie z początku może wyglądać łatwo, później niestety jest już trudniej. Najpierw odkryta będzie tylko część mapy - z jednym celem. Jego zniszczenie nie stanowi dużego problemu, musisz jedynie odbierać małe ataki i budować armię. Masz dwa najłatwiejsze wyjścia z sytuacji - albo zbudować nieco czołgów i piechoty albo kilka ekip fanatyków, których po prostu należy rzucić na budynek. Gdy zniszczysz działo odkryje się reszta mapy, a z czasem uzyskasz również dostęp do nowych pojazdów - Stealth Tank.
Dalszą część misji możesz przejść według dwóch poniższych metod.

1. Obrona
Jedyne co zrób to staraj się obronić wewnątrz swojej bazy, buduj sporo działek SAM przeciwko samolotom GDI oraz działek, które pomogą Ci obronić się wewnątrz. Buduj lotniska, najlepiej około 7-8 oraz bombowce i Venomy. Gdy będziesz posiadać około 5-6 Venomów oraz 5-6 bombowców, najpierw poślij 2-3 Venomy na cel by go odkryły (może to być również inna jednostka, która zdąży tam dojechać/dojść). Gdy Venom tylko zobaczy cel od razu wyślij bombowce. Podobnie z resztą celi.

2. Atak
W pierwszej kolejności postaraj się obsadzić budynki na zachód od bazy GDI. Jest tam kilka przez nich obsadzonych, więc oczyść je za pomocą Flame Tank lub innych podobnych jednostek. Dużą grupą fanatyków wysadź wrogi Construction Yard oraz elektrownie. Wówczas baza będzie znacznie łatwiejsza do zdobycia, jeżeli ją zniszczysz siły GDI nie będą już takie silne jak wcześniej, jedynie będą mogły Ci zagrozić małe oddziały piechoty oraz lotnictwo. Przejmij również złoża Blue Tiberium, które dadzą Ci sporo kasy na samoloty, pojazdy czy piechotę.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.