Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
GDI - Croatia

GDI - Croatia

Data opublikowania: 09.04.2007, 12:54


Legenda do mapy:
 
Żółte pola - "beczułki" z dodatkami
Czerwone pola - miejsca, w których gromadzą się jednostki Nod
Czerwone kwadraty - budynki przeciwnika

Ta misja nie należy do łatwiejszych jakie do tej pory przechodziłeś. Baza w jakiej się znajdujesz jest mocno uszkodzona, dodatkowo nie ma w niej dużo elektrowni, które mogłyby zasilać system obronny. Masz tylko nieco jednostek, Harvestera oraz mury dookoła. Musisz bronić bazę przez dłuższy czas, dopóki nie otrzymasz wsparcia. Zadanie nie jest takie proste - przeciwnicy posiadają znacznie więcej wojska, lepsze jednostki i w dodatku trzy średnie bazy.
W pierwszej kolejności wybuduj nieco jednostek oraz chroń Harvestera, co jakiś czas będą Cię męczyły nawet samoloty Nod.
Gdy będziesz posiadał nieco pieniędzy wyślij kilka (5-6) czołgów Predator do punktu numer 2, dodatkowo wywal całą kasę jaką masz na jednostki. Tam pojawi się Twoje wsparcie gdy licznik dojdzie do zera, pojawi się też działko laserowe Nod. Dzięki Predatorom szybko je zniszczysz. Kupione wcześniej jednostki wyślij na mosty, będziesz musiał ochraniać MCV, który otrzymasz w ramach wsparcia. Jeżeli Nod go zniszczy wszystko legnie w gruzach. Jeżeli dojedzie cały do bazy, będziesz w stanie budować lepsze jednostki oraz nowe budynki, pozwoli Ci on również zbudować nowe elektrownie i zasilić działka obronne. W pierwszej kolejności wykończ bazę na południowym-zachodzie, jest ona najbardziej niebezpieczna, bazą na południowym-wschodzie zajmij się na samym końcu - znajduje się na wzgórzu i nie można tam dotrzeć jednostkami lądowymi (czyżby jakiś błąd w grze?). Szybko zajmij wszystkie budynki wokół pierwszej bazy, w innym wypadku przejmą je jednostki Nod i będziesz miał większy problem. Druga baza na północnym-wschodzie nie jest taka trudna, posiada jednak nieco silniejszą linię obrony. Trzecia - ta na wzgórzu to mały problem. Zbuduj kilka lotnisk (po zniszczeniu dwóch poprzednich baz raczej nikt nie będzie Cię nękał) i zbuduj resztę dostępnych budynków tak by posiadać wszystkie możliwe specjały. Uzbieraj odpowiednią ilość pieniędzy by móc zrzucić wsparcie oraz nalot. Zaznacz wszystkie Orca jakie masz i skieruj je na pierwszy z wyznaczonych do zniszczenia budynków w trzeciej bazie, gdy teren się odsłoni zrzuć nalot oraz jednostki wsparcia. I tak do skutku...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Telkontar, 19.11.2007, 10:56
Jest też inny sposób na przejście. (Testowany na poziomie Hard) Piechotę którą mamy wysyłamy do budynku przy moście (najlepiej domu trochę wyżej) budujemy tylko czołgi. Cały czas trzeba umiejętnie gospodarowć energią, ale wyłączenie baraków w tym pomaga. Jak mamy tak około 10 czołgów to przypuszczamy szturm na północno wschodnią bazę Nod. Nie stracimy za wiele, a najgorsze zagrożenie w postaci pojazdów skończy się, a do tego dostaniemy dodatkowe złoże do eksploatacji (choć ja go nie używałem) W między czasie nadal budujemy jednostki. Nie przejmujemy sie naszym MCV, nich sobie stoi gdzie jest. Jak mamy około 15-20 czołgów jedziemy nimi na południowo zachodnią bazę wroga. Jest nieźle broniona i wprost zalana piechotą NOD. Czołgami jeździmy sobie po nich :) w międzyczasie zamiast czołgów budujemy około 5 Pitbuli, ponieważ Nod zacznie używać samolotów. Niszczymy bazę i na niższym moście i w okolicach ostatniej Bazy Nod ustawiamy Pitbule (może przydać sie ich więcej) oszczędzamy kasę i nasze czołgi pakujemy do transportów i na wroga. Wypakowywujemy jak najbliżej krawędzi i to koniec. Gdyby nie konieczność budowania lotniska tą misję można by łatwo przejść bez MCV.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.