Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Złoto Południa - Larp w stylu Western

Złoto Południa - Larp w stylu Western

Data opublikowania: 15.07.2011, 15:47 | Informacja prasowa
Tagi: toporiada, konwent, larp, western, złoto południa

Na tegorocznej Toporiadzie odbędzie się LARP "Złoto Południa" zapisy na poszczególne role w LARP pod tym adresem: http://forum.topory.org/viewtopic.php?f=35&t=1144.

Organizatorem LARP jest Tomasz "Smok" Wolski

Larp dla 25 - 30 osób, w tym 5 koordynatorów.

Rzecz dziej się na dalekim Zachodzie w miasteczku „Green Hill” 26 lipca1865 - dwa miesiące po zakończeniu wojny secesyjnej. Dwa dni drogi od San Francisco na dawno zapomnianym szlaku gorączki złota z 1849 r. Miasteczko jest zniszczone ale nadal zamieszkałe, przez twardych ludzi. Nowa władza w mieście - Burmistrz Tom Yourk zamierza miasteczko odbudować i uczynić swoim dziedzictwem rodowy (za wszelką cenę).

Porządku w mieście pilnuje szeryf Trumna Jack - tak, tak jest on zarazem i grabarzem. Jest tu jeden acz solidny Saloon "Koński Ogon". Jego właścicielką i szefową jest Janna Bloody twarda i nieustępliwa kobieta z przepięknie długimi włosami zapiętymi w koński ogon.

Po okolicy krąży banda niejakiego Billego Oczko nękająca okolicznych farmerów i będąca postrachem dla cywili. Dopóki nie złamią oficjalnie w mieście prawa nie można z nimi nic zrobić.

Mówi się że w okolicy pojawiła się też grupa niebezpiecznych Indian pod wodzą Stojącego Wilka, ale podobno to tylko plotki rozsiewane przez Ślepego Jonesa miejscowego głupka Do miasta przybywa kilku obcych weteranów... czego oni mogą chcieć?

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.