Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
zjAva - Zimowa Jazda Avangardowa

zjAva - Zimowa Jazda Avangardowa

Data opublikowania: 13.01.2010, 10:49
Tagi: zjava, ava, warszawa, avangarda

zjAva to całkowicie nowy, kameralny, lokalny projekt odbywający się pod patronatem Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki AVANGARDA w Warszawie.

Zaczynamy 13 lutego 2010r o godzinie 10.00 i bawimy się przez całą noc aż do godziny 18.00 dnia 14 lutego 2010r w Szkole Podstawowej nr 10 ul. Jasielska 49/53.

zjAva to rozrywka dla graczy oznaczająca weekend przy ulubionym zajęciu. Jako miłośnicy RPG, LARPów, karcianek i planszówek, chcemy umożliwić Wam spotkanie w dużym gronie osób podzielających wasze zainteresowania. Tu nie będziesz miał dylematu, czy iść na prelekcję, czy pograć. zjAva powstaje w odpowiedzi na wielokrotnie zgłaszane zapotrzebowanie na kameralną imprezę o zasięgu lokalnym, z naciskiem na atrakcje dla grających. Imprezę, która pozwoli na integrację stołecznych fantastów. Warszawa do dawna nie miała takiego konwentu. Jeśli byłeś na Konwencie AVANGARDA z mnóstwem uczestników i ilością atrakcji prawie nie do ogarnięcia - możesz być pewny, że zjAva taka nie będzie. Proponujemy Wam błyskawiczną, dwudniową jazdę bez trzymanki, ukierunkowaną na rozrywkę, w undergroundowej, surowej oprawie - maksimum grania, minimum gadania i cudów na kiju. Chcemy Wam umożliwić poznanie nowych gier, pomóc rozwinąć wasze umiejętności MG/Gracza w trakcie warsztatów prowadzonych przez specjalistów.

Na co zatem możecie liczyć podczas zjAvy? Sesje RPG oraz LARPy, Loterie dla graczy i Mistrzów Gry, Warsztaty dla graczy, MG, twórców LARPów, Prezentacje polskich systemów RPG: Dzikie Pola, Monastyr, Klanarchia, Wolsung, Neuroshima, Kryształy Czasu. GamesRoom - ok. 100 pozycji gier planszowych Konkursy, Turnieje

Mistrzów Gry zapraszamy do współtworzenia programu.

Wstęp - 15 zł za całość, niezależnie od dnia (przychodzisz w sobotę - masz możliwość dwóch dni zabawy za 15 zł, przychodzisz w niedzielę bawisz się przez jeden dzień za tyle samo). Nie przewidujemy zniżek - wszyscy włącznie z organizatorami płacą tyle samo.

Szczegóły na stronie: http://klub.ava.waw.pl/?page_id=70

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.