Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polcon informacja prasowa 19.07

Polcon informacja prasowa 19.07

Data opublikowania: 19.07.2009, 23:27 | Informacja prasowa
Tagi: polcon, łódź, zajdel, konwent, empik, kossakowska, grzędowicz, kres

Zapraszam serdecznie na Spotkanie Autorskie '5X ZAJDEL'

W sobotę 25 lipca o godz 17 w Empiku w salonie Empik w Manufakturze (Łódź) spotkamy się z:

Mają Lidią Kossakowską
Autorka jest kojarzona przede wszystkim z postaciami mistycznych aniołów. Za swój cykl opowieści anielskich została nagrodzona Złotym Kotem. Otrzymała także Nagrodę Pisarzy SF Srebrny Glob oraz liczne nominacje do Nagrody im. Janusza. A. Zajdla, którą została uhonorowana w 2007 roku za opowiadanie Smok tańczy dla Chung Fonga.

Jarosławem Grzędowiczem
Prywatnie mąż Mai Lidii Kossakowskiej, to członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, dziennikarz i tłumacz komiksów. Również nagrodzony 'Zajdlem', i to aż trzykrotnie! Jest też laureatem Śląkfy, nagrody przyznawanej przez Śląski Klub Fantastyki oraz wielu innych prestiżowych nagród i wyróżnień. Przez ponad 10 lat był związany z magazynem literackim Fenix.

Feliksem W. Kresem
Łodzianin, to kolejny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Za swoją twórczość został nagrodzony w plebiscytach wszystkich chyba liczących się w naszym kraju pism specjalizujących się w fantastyce. W swojej kolekcji posiada też Śląkfę i Sfinksa, jest autorem kilkudziesięciu opowiadań i ośmiu powieści.

Będziecie mieli okazję poznać bliżej te trzy wielkie postaci ze świata polskiej fantastyki, podyskutować z autorami o ich twórczości, zdobyć podpisy na swoich egzemplarzach kultowych tytułów.. słowem – zrobić to wszystko, co każdy szanujący się fan zrobić powinien. Oraz...

...uzupełnić informacje na temat - Polconu 2009 - najstarszego polskiego konwentu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi gośćmi, których LISTA nadal się rozszerza....
Organizatorzy po spotkaniu postarają się odpowiedzieć na każde pytanie.

Ponadto – organizatorzy przygotowali dla Was drobny KONKURS związany z gośćmi - zapraszam do zapoznania się ze SZCZEGÓŁAMI.

Ps: Organizatorzy poszukują chętnych do promocji tego wydarzenia w roli anioła, bohatera opowiadań Mai Lidii Kossakowskiej.
Wymagania:

  • wzrost powyżej 170 cm,
  • miła aparycja,
  • mile widziane długie włosy (ale to nie jest warunek konieczny).

Chętnych i gotowych do podjęcia tak wymagającego zadania prosimy o kontakt na mail paulinawisniewska1984@interia.pl lub pod numerem telefonu 504-306-404. Zgłoszenia prosimy przesyłać do środy 22.07.09.

obrazek

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.