Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Osadnicy nowa gra przeglądarkowa

Osadnicy nowa gra przeglądarkowa

Data opublikowania: 26.01.2009, 20:05
Tagi: osadnicy, gry przeglądarkowe, www, internet, rzymienie, galowie, celtowie, starożytnosć

Dla wszystkich fanów strategii mamy doskonała wiadomość. Niebawem swoją premierę będzie miała gra w przeglądarce Osadnicy. Gra ma przykładać ogromną wagę do ekonomii oraz elementów strategicznych w zarządzaniu imperium. Więcej o grze w rozwinięciu oraz na stronie Osadnicy. Mimo, że prace nad grą są już na ukończeniu. Nadal można dołączyć do zespołu - szczegóły na stronie internetowej.

Osadnicy to gra obejmująca swoją tematyką jeden z najwspanialszych okresów historii. To właśnie w starożytności powstawały i upadały największe imperia. Starożytność obejmuje okres od powstania pierwszych miast około 5000 lat p.n.e. do około 476 roku. n.e. To starożytności zawdzięczamy największe wynalazki. Kto wie jak potoczyły by się dzieje gdyby nie bitwa pod Termopilami, podboje Aleksandra Macedońskiego czy rządy Juliusza Cezara. Każdy element historii jest ważny to od was gracze zależy co uznacie za najważniejsze.

Osadnicy jest grą strategiczno - ekonomiczną osadzoną w starożytności. Dostępnych jest 6 nacji, z czego każda ma własne budynki i armie. Wybierać możemy spośród :

*Greków,
*Rzymian,
*Galów,
*Egipcjan,
*Celtów,
*Brytów.

Istnieje też odrębny system polityki czy stylu w jakim prowadzi się wojnę. Wszytko zależy od ciebie. Wprowadzono system religii swojego imperium, a wszytko to zależne będzie od surowców jakie uda wam się zgromadzić, kupić czy tez splądrować podczas wojny. Kolejnym filarem gry jest możliwość rozwoju technologi w swoim imperium, które będzie znacząco wpływać na rozwój gospodarczy, dochody królestwa czy szybkość poruszania się wojska. Cała zabawa dziać się będzie podczas zmieniającej się pogody.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
batorek, 28.08.2009, 12:22
Pewnie jest fajna. A gdzie wejść żeby, w nią zagrać???
Avatar
Gamec, 29.08.2009, 10:58
W newsie jest link: http://www.osadnicy.net/Home
Avatar
batorek, 29.01.2010, 15:29
no aha ale klikam ten linki co dalej

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.