Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Muve digital - Polski steam?

Muve digital - Polski steam?

Data opublikowania: 16.11.2011, 17:16
Tagi: Muve, Cenega, Muve Digital

Tytuł może i jest nieco nad wyrost, ale plotka stała się faktem. Dziś sklep internetowy muve.pl we współpracy z Cenegą oficjalnie ujawnił istnienie pierwszej Polskiej platformy dystrybucji cyfrowej.

Jak podaje Cenega, wkrótce wraz ze stroną muve.pl udostępnią pierwszą Polską platformę dystrybucji cyfrowej gier komputerowych. Zwać się ona będzie Muve digital. W ten sposób firma chce jeszcze bardziej ułatwić graczom uprawianie ich hobby. Na starcie udostępnione zostanie około 70 gier!

obrazek

Jedne z najważniejszych cech Muve digital to prosta obsługa, program ułatwiający kontrolę nad swoją kolekcją oraz różne formy płatności, możemy płacić zarówno przelewem elektronicznym jak i kartą. Oczywiście wszystko w języku Polskim.

Od dziś natomiast można wziąć udział w beta testach. Wystarczy wysłać maila na adres - beta@muve.pl. Dzięki temu przez 10 dni wszyscy uczestnicy będą mogli testować King's Bounty, Man Of War: Oddział szturmowy, Necrovision, a także Rig ‘n’ Roll: TIRowiec i zgłaszać swoje uwagi co do działania platformy.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
gamemen, 16.11.2011, 22:51
Muve sam w sobie to świetny sklep, mają dużo promocji i różnorakich okazji (np. Xbox wraz z Nowym Deus Ex'em za 777zł :D). Zobaczymy jak poradzą sobie z dystrybucją cyfrową, ale zapowiada się ciekawie.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.