Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
LARP i Peter Watts w jednym? To Możliwe

LARP i Peter Watts w jednym? To Możliwe

Data opublikowania: 31.08.2011, 17:42 | Informacja prasowa
Tagi: larp, peter watts, bachanalia fantastyczne

Pierwszy kontakt nie był taki, jak się go spodziewaliśmy. Kultura masowa przygotowała nas na wszystko, tylko nie to. Wiedzieliśmy, że świat się zmieni, ale nie sądziliśmy, że w taki sposób. Czy teraz wszystko stracone?

Wielosfer to wrocławskie stowarzyszenie zrzeszające miłośników fantastyki i gier fabularnych. Od momentu powstania, w styczniu 2005 roku, aktywnie promujące zainteresowania zrzeszonych członków i członkiń, w przestrzeniach zarówno dla nich naturalnych - jak zloty miłośników fantastyki, jak i całkowicie nowych. Stowarzyszenie współpracuje z domami kultury, gminami czy uczelniami. Nieustannie się rozwijając, czerpiąc inspiracje z poezji, sztuki, literatury, form warsztatowych, happeningu czy teatru.

Jednym z punktów programu tegorocznych Bachanaliów Fantastycznych będzie niezwykły LARP prowadzony przez członków tego stowarzyszenia, osadzony w realiach zjawiskowej powieści Petera Wattsa - „Ślepowidzenie"

Chcesz poczuć się jak bohater tego świata? Chcesz poczuć na własnej skórze konsekwencje pierwszego spotkania z obcą rasą? Ten LARP jest więc dla siebie. Przyjdź, tylko pamiętaj - nie tego się spodziewałeś.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.