Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Konkursy na Dniach Fantastyki

Konkursy na Dniach Fantastyki

Data opublikowania: 10.05.2011, 14:38 | Informacja prasowa
Tagi: dni fantastyki, konkurs, fotografia, literatura, konwent

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursach Fotograficznym i Literackim organizowanych przez Dni Fantastyki 2011. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Tegoroczny konkurs na opowiadanie pod tytułem „Ludzkość w kosmosie” to już czwarta edycja, we wcześniejszych wygrywali między innymi Rafał W.Orkan, Kazimierz Kyrcz JR i Dawid Kain oraz Joanna Malik. Teksty do 12 tysięcy znaków będą oceniane w dwóch kategoriach – profesjonalistów i debiutantów. Na prace czekamy do 8 czerwca, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 14.

W konkursie fotograficznym zachęcamy Was byście w swoich pracach zinterpretowali Ursuli K. Le Guin (cyt. za: Fantasy & Science Fiction edycja polska, nr 4, jesień 2010) „Lubimy trwać w przekonaniu, iż żyjemy w świecie dnia, ale połowa świata zawsze pogrążona jest w mroku, a fantastyka, podobnie jak poezja, mówi językiem nocy”. Prace na adres: Centrum Kultury „ZAMEK”, pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław z dopiskiem „DF – konkurs foto” należy przesyłać do 15 czerwca.

Więcej informacji w zakładce Konkursy na naszej stronie: <http://dnifantastyki.pl/2011/konkurs-fotograficzny/ http://dnifantastyki.pl/2011/konkurs-literacki-ludzkosc-w-kosmosie/>.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.