Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Konkurs: Wytypuj kanon polskiej fantastyki

Konkurs: Wytypuj kanon polskiej fantastyki

Data opublikowania: 20.03.2009, 20:44 | Informacja prasowa
Tagi: pyrkon, konwent, poznań, patronat, konkurs, fantastyka

Organizatorzy Konwentu Fantastyki Pyrkon 2009 i księgarnia internetowa www.arsenal.pl serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Wytypuj Kanon Polskiej Fantastyki.

Konkurs trwa do północy 28 marca 2009 roku.

W tym czasie prosimy o wysyłanie mailem, na adres sklep@arsenal.com.pl pięciu najważniejszych, Waszych zdaniem, tytułów tym razem z polskiej literatury spod znaku fantastyki.

W losowaniu nagród wezmą udział odpowiedzi uczestników konkursu zarejestrowanych uprzednio na stronie , prosimy więc o zarejestrowanie się na stronie internetowej księgarni przed przystąpieniem do konkursu.

Wszystkie nadesłane odpowiedzi posłużą do utworzenia naszego konkursowego kanonu polskiej fantastyki, zaś pięciu uczestników konkursu, którzy najbliżej wytypują wyłoniony kanon zostanie nagrodzonych:

  • główną nagrodą za 1 miejsce, czyli odpowiedź zbliżoną najbardziej do wyłonionej "kanonicznej piątki", jest komplet powieści Jacka Dukaja w nowym twardym wydaniu,
  • cztery kolejne miejsca nagrodzimy wybraną przez zwycięzcę z oferty księgarni Arsenał książką pisarza, który w utworzonym kanonie zajmie dane miejsce.

Więcej szczegółów na temat konkursu na stronie stronie Pyrkonu 2009 oraz www.arsenal.com.pl

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.