Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Konkurs Strojów na Pyrkonie

Konkurs Strojów na Pyrkonie

Data opublikowania: 14.03.2009, 08:19 | Informacja prasowa
Tagi: Pyrkon, konkurs, kostiumy
Smutna wiadomość dla tych, którzy zawiedli się konkursem strojów na Pyrkonie 2008. W tym roku redakcja nerdoserwisu ZakazanaPlaneta.pl zrobi go po raz drugi i być może nie ostatni!
Organizatorzy rzucają wyzwanie wszystkim nerdkom i nerdom, którym obce jest noszenie zwykłych strojów i strach przed występem na oczach milionów. Przyjdźcie i zaskoczcie ich, bądźcie oryginalni i kreatywni, wyznaczajcie nowe trendy, pokażcie to, czego nie pokazał dotąd żaden człowiek (i orlotlanin). Uprzedzając pytania: scenki wolno odgrywać, mają wpływ na wynik, ale kostium jest najważniejszy. Wielki Nerdowski Konkurs Strojów Vol. 2 rozegra się w sobotni wieczór, nagrody będą cenne, a regulamin znajdziecie tutaj.

Aby przebierańcy mieli więcej uciechy z Pyrkonu, organizatorzy przygotowali coś jeszcze. Również w sobotę, ale nieco wcześniej, na szkolnym boisku rozegra się dramat pod tytułem Sesja Foto Dla Przebierańców, mistrzem ceremonii będzie nadworny fotograf Watson. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od tego czy w przebraniu chodzą codziennie czy tylko na konwentach, czy na kostium wydali parę tysiaków, czy zrobili go w domu z pudełek, czy reprezentują siły chińskich kreskówek czy Federacji Zjednoczonych Planet. Zdjęcia (o ile zgodzi się dyrekcja Internetu) zamieszczone zostaną ku Waszej uciesze w wirtualnym świecie.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.