Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Konkurs Runes of Magic - 40 tys. złotych

Konkurs Runes of Magic - 40 tys. złotych

Data opublikowania: 30.07.2011, 12:40 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, konkurs, frogster

Nadchodzące dwa tygodnie będą pełne wrażeń dla wszystkich graczy darmowego MMORPG Runes of Magic. Wydawca Frogster ogłasza bowiem nowy konkurs, w którym łączna wartość nagród to około 40 tys. złotych! Nagrodą główną będzie prawdziwa sztabka złota o wartości 36 tys. złotych.

Od dzisiaj, tj.28 lipca, aż do 11 sierpnia, na wszystkich europejskich serwerach gry Runes of Magic trwać będzie event pt. „Poszukiwacze złota”. Ten, kto znajdzie się w gronie szczęśliwców i natrafi na Sztabkę Złota podczas swoich przygód w Taborei oraz zachowa ją w swoim plecaku, weźmie automatycznie udział w konkursie. Wspomniana sztabka może wypaść z każdego typu potworów w grze. Nie zapomnijcie tylko mieć jej przy sobie w dniu losowania!

Zabawa rozpoczyna się już dzisiaj, o godzinie 15:00 i potrwa do czwartku, 11 sierpnia, do godziny 11:00. Wszystkie zabite w tym czasie bestie, będą mieć przy sobie również specjalną, Czarną Sztabkę. Po zgromadzeniu 50 takowych, gracze będą mogli raz dziennie wymienić je u odpowiedniego BNa na pakiet wartościowych przedmiotów. Dodatkowo w trakcie trwania konkursu inny BN będzie mógł zaopatrzyć każdego gracza w „Runy Gildii” i „Pakiety Kontrybucyjne Gildii”, wspomagające rozbudowę Zamku Gildii.

Wśród nagród dodatkowych, oprócz licznych przedmiotów wirtualnych, znajdzie się pakiet do grania firmy Rocca, składający się z myszki, klawiatury i słuchawek, a także srebrna sztabka o wartości około 2, 4 tys. złotych. Pamiętajcie, nagroda główna to prawdziwa sztabka złota!

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Sylar1, 30.07.2011, 13:59
Kurczę to ja już lecę dropić tą sztabę :D

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.