Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Falkonowe wieści

Falkonowe wieści

Data opublikowania: 17.10.2009, 09:49 | Informacja prasowa
Tagi: falkon, konwent, toruńskie dni fantastyki, konkurs

Organizatorzy Falkonu ogłaszają kolejny konkurs - tym razem na kartkę urodzinową. Informują też o nawiązaniu współpracy z Toruńskimi Dniami Fantastyki.

Konkurs na kartkę urodzinową

Jak wiecie, Falkon w tym roku obchodzi wyjątkowe urodziny. Po raz dziesiąty odbędzie się w Lublinie, a moc atrakcji przebije wszystkie dotychczasowe konwenty! Z tego względu należą mu się życzenia! Niniejszym ogłaszamy konkurs na najładniejszą, najatrakcyjniejszą i najbardziej pomysłową kartkę urodzinową dla Falkonu 2009.

Każdy może przygotować w dowolnej technice dowolną ilość takich kartek. Do południa,14 listopada, czyli w falkonową sobotę, możecie do Red Roomu przynosić swoje dzieła. W południe odbędzie się komisyjne otwarcie urny z zebranymi kartkami. Komisja je oceni, a najlepsze, najśliczniejsze i najbardziej oryginalne nagrodzi atrakcyjnymi nagrodami!

Czekamy na Falkonie na Wasze kartki. Będzie się działo...

Współpraca z Toruńskimi Dniami Fantastyki

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Toruńskimi Dniami Fantastyki, które odbędą się w dniach 11 - 13 grudnia 2009 roku w Toruniu. Każdy uczestnik TDF-ów, który okaże przy akredytacji informator Falkonu, otrzyma zniżkę na wejściówkę w wysokości K4 zł, czyli będzie musiał zapłacić tylko 19 zł.

Toruńskie Dni Fantastyki 2009 to już druga edycja konwentu. Tym razem uczestników czekają aż 3 dni fantastycznej zabawy. W planie wszystko co powinien zawierać dobry konwent - pisarze, RPG, LARPy, prelekcje, planszówki, bitewniaki, karcianki, konsole itp. To wszystko i wiele więcej będzie się działo w Zespole Szkół nr 34, przy ulicy Włocławskiej 237/239 w Toruniu. Strona TDF 2009 -> http://www.tdf.irpg.pl

Więcej o Falkonie 2009 znajdziecie na tej stronie -> http://www.falkon.konwent.pl

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.