Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Dni Jakuba Wędrowycza już w najbliższy weekend

Dni Jakuba Wędrowycza już w najbliższy weekend

Data opublikowania: 12.07.2010, 23:33 | Informacja prasowa
Tagi: konwent, dni jakuba wędrowycza, pilipiuk, planszówki, jakub ćwiek, stefan darda

Piąta edycja Dni Jakuba Wędrowycza rozpocznie się w najbliższy piątek, 16 lipca. Na stronie konwentu pojawiły się już pierwsze punkty programu.

Ale nie martwcie się - organizatorzy nie zamierzają zanudzić Was prelekcjami - spodziewajcie się masy konkursów z cennymi nagrodami, ciekawych warsztatów i planszówkowych turniejów w bogato wyposażonym Games Roomie. Odbędą się także ciekawe pokazy - Lubelskiego Korpusu Ekspedycyjnego (rekonstrukcja/airsoft), bractwa rycerskiego z Zamościa oraz lubelsko-lubartowskiej grupy kuglarskiej (fireshow).

Sobotni wieczór uwieńczy przedstawienie teatralne oraz koncerty Mechaniki Płynów (link: http://www.myspace.com/mechanika) i Leśnego Licha (link: http://www.lesnelicho.com/).

Gośćmi konwentu będą pisarze - Jakub Ćwiek i Stefan Darda.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://djw.konwent.pl/. Znajdziecie tam m.in. dokładny opis dojazdu do Wojsławic oraz galerie zdjęć z poprzednich edycji.

Serdecznie zapraszamy do Wojsławic w dniach 16-18 lipca!

Powiązane newsy

  • Rynek gier planszowych w Polsce 27.11.2012, 2 komentarzy

    Rynek gier planszowych w Polsce idzie w dobrym kierunku tzn rozwija się bardzo dynamicznie. Wzorem naszych zachodnich sąsiadów, którzy w końcu są liderem światowym w tej dziedzinie, tworzymy własne tytuły. Strony o grach planszowych to już nie tylko tekstowe recenzje, ale całe serie videocastów wliczając także witryny analizujące szczegółowo mechanikę czy nawet podejmujące temat projektowania gier planszowych. O ponadczasowości tej rozrywki świadczą takie pozycję jak Talizman Magia i Miecz, której za kilka miesięcy stuknie już trzydziestka, a wciąż należy do hitów sklepowych. 

  • Relacja z Polconu 2012 21.09.2012, 0 komentarzy
  • Wieści z Nawikonu 18.09.2012, 0 komentarzy
  • Garść newsów z Polconu 18.06.2012, 0 komentarzy
  • Jacek Komuda znowu na Toporiadzie! 18.06.2012, 0 komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.