Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Bachanaliowy konkurs fotograficzny

Bachanaliowy konkurs fotograficzny

Data opublikowania: 13.08.2011, 10:46 | Informacja prasowa
Tagi: bachanalia fantastyczne, konkurs, fotografie

Wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić Zieloną Górę podczas tegorocznych Bachanalii Fantastycznych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wehikuł Czasu”. Na czym będzie polegać zabawa?

To proste! Jeżeli podczas konwentu zauważysz coś ciekawego, coś co powinni zobaczyć konwentowicze za 25, 50 albo nawet 100 lat uwiecznij to na fotografii, zachowaj dla potomności a nam podeślij fotkę do konkursu! Temat prac jest dowolny, ważne żeby był związany z Bachanaliami. Liczy się pomysł, refleks oraz bystre oko.

Oczywiście jak w każdym prawdziwym konkursie i tym razem nie obejdzie się bez nagród. Dla zwycięzcy przewidujemy bon w wysokości 100 zł do wykorzystania w Księgarni Zielona Wzgórza (http://www.zielonagora.osdw.pl). Natomiast zdobywca drugiego miejsca może liczyć na egzemplarz książki światowej sławy pisarza sci-fi Petera Wattsa, który w tym roku będzie głównym gościem Bachanalii Fantastycznych. Do wyboru jest Ślepowidzenie bądź Rozgwiazda.

Zdjęcia możecie przesyłać do 30 września na adres bachanaliakonkurs@o2.pl Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 7 października. Nadsyłane fotografie powinny być formacie JPG o wymiarach min 800x600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie pięć zdjęć. Życzymy udanej zabawy i powodzenia!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.