Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Bachanaliowy Games Room: Ponad 100 tytułów

Bachanaliowy Games Room: Ponad 100 tytułów

Data opublikowania: 17.07.2011, 19:37 | Informacja prasowa
Tagi: bachanalia, planszówki, games room, konwent

Planszówki to dla ciebie tylko chińczyk? Nigdy nie grałeś z przyjaciółmi w Osadników? Nie znasz zasad? To nie problem! Nasza obsługa chętnie zaprezentuje każdą grę i jej reguły. W bachanaliowym Games Roomie dostępnych będzie ponad 100 tytułów rozmaitych gier planszowych.

Co godzinę będą się również odbywały konkursy i turnieje mające charakter eliminacji do finałowych rozgrywek - m.in. Fasolki, Jungle Speed, Jenga. Także na Bachanaliach, 17 września, przeprowadzone zostaną eliminacje do Mistrzostw Polski w Carcassonne i Dominiona.

Natomiast dla prawdziwych koneserów planszówkowej rozrywki przegotowaliśmy nie lada gratkę. Rocznicowa atmosfera konwentu objawi się także, jako Retro Games Room - specjalny kącik, gdzie zagrać będzie można w gry sprzed lat - Eurobusiness, Kaskada, 4 Wygrywa, Mastermind i wiele innych.

Powiązane newsy

  • Rynek gier planszowych w Polsce 27.11.2012, 2 komentarzy

    Rynek gier planszowych w Polsce idzie w dobrym kierunku tzn rozwija się bardzo dynamicznie. Wzorem naszych zachodnich sąsiadów, którzy w końcu są liderem światowym w tej dziedzinie, tworzymy własne tytuły. Strony o grach planszowych to już nie tylko tekstowe recenzje, ale całe serie videocastów wliczając także witryny analizujące szczegółowo mechanikę czy nawet podejmujące temat projektowania gier planszowych. O ponadczasowości tej rozrywki świadczą takie pozycję jak Talizman Magia i Miecz, której za kilka miesięcy stuknie już trzydziestka, a wciąż należy do hitów sklepowych. 

  • Relacja z Polconu 2012 21.09.2012, 0 komentarzy
  • Wieści z Nawikonu 18.09.2012, 0 komentarzy
  • Garść newsów z Polconu 18.06.2012, 0 komentarzy
  • Jacek Komuda znowu na Toporiadzie! 18.06.2012, 0 komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.