Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Specjalne wydarzenia

Specjalne wydarzenia

Data opublikowania: 22.06.2007, 20:14
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 05:08
2# Zlot w Giżycku (03.08.07 - 05.08.07)

Wielu z was już od dłuższego czasu dawało nam znać, jak bardzo chcecie zlotu wiedźmińskiego. A zatem mam przyjemność ogłosić wam, iż pierwszy zlot na łamach „wakacji z wiedźminem” odbędzie się 3 - 5 sierpnia 2007 w Giżycku (woj. Warmińsko - Mazurskie), dokładny adres znajdziecie tutaj. Jednak jest małe… „ale” (jak zawsze). Posiadamy tylko 25 wolnych miejsc w ośrodku wypoczynkowym, więc kto pierwszy wpisze się na listę chętnych, która znajduje się pod tym adresem oraz potwierdzi ostatecznie swoje uczestnictwo na zlocie, będzie mógł spać spokojnie (czyli system: kto pierwszy, ten lepszy). Jeszcze nie wiadomo ile dodatkowych punktów dostanie się na obecność na imprezie ;).

1# Fotka z Wakacji (15.07.07 - 31.07.07)


Słońca przygrzało i zapewne wyjechaliście nad morze lub w góry. Może spotkacie tam Geralta lub inną postać związaną z Wiedźminem? Jeśli tak pstryknijcie sobie fotkę z nimi (lub po prostu im).
Wydarzenia polega na zrobieniu jak najbardziej klimatycznie powiązanego z wiedźminem zdjęcia. To może być wszystko plener, sam wiedźmin, inna postać lub cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. Liczy się oryginalność, pomysł oraz oczywiście tematyka. Swoje zdjęcia nadsyłajcie na prace@zwiedzminem.pl do końca lipca.

Oczywiście najlepsze zdjęcia nagrodzimy extra punktami: za pierwsze miejsce +5 punktów, za drugie +4 pkt, za trzecie +3 pkt i za pechowe czwarte miejsce 1 punkt. Możliwe też jest, że najlepsze zdjęcie otrzyma nagrodę dodatkową ;).

Zatem aparaty w dłoń i powodzenia!Podczas trwania konkursu możecie zdobywać dodatkowe punkty i to w znacznie większej ilości. A konkretnie to za co? A za chociażby zrobienie jakiejś rzeczy, która jest związana z wiedźminem, bądź pomoże w promocji tej wspaniałej gry np. Fan-Art., Plakat, Fan-Movie, Tapeta, Projekt koszulki fanowskiej, Zdjęcie w motywach wiedźmińskich, Bannery, Buttony, Animacje Flash oraz wiele innych ciekawych rzeczy z tym związanych (można je wymieniać bezkońca).

Jeśli to wam nie wystarcza to na koniec dodam, iż w trakcje całego konkursu „wakacje z wiedźminem” będą organizowane zloty (konwenty) fanowskie wiedźmina, na których to będziemy się pojawiać. Już za sama obecność na takim wydarzeniu można zarobić sporą ilość punktów. Wystarczy się zgłosić osobiście na zlocie do jednego z organizatorów konkursu (będą oznakowani), aby ten przyznał nam punkty za przybycie na konwent.
A zatem wypatrujcie kiedy będzie najbliższy konwent i przyjeżdżajcie, bo będzie się działo!

Najbliższy zlot: Już soon ?

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce: