Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

Data opublikowania: 24.12.2009, 10:21
Tagi: życzenia, strefa, StrefaRPG

Drodzy Strefowicze z okazji świąt pragniemy życzyć Wam dużo szczęścia i pomyślności w nadchodzącym roku. Także, żeby nadchodzące tytuły gier w 2010 zadowoliły Wasze wymagania i dostarczyły moc radości. Chcemy także, życzyć Wam spokojnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia, góry prezentów i spełnienia marzeń. A teraz już wyłączcie komputer i posiedźcie trochę z rodziną. Oczywiście Wasz Sylwester ma być najlepszy z dotychczasowych, ale to już wiecie :)
Jeśli do kogoś nie dotarł świąteczny newsletter, to można go przeczytać w rozwinięciu.

obrazek

Do zobaczenia w 2010 i zostańcie z nami.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim czytelnikom Strefy RPG spokojnych i radosnych Świąt. Dołączamy się do wszystkich składanych Wam życzeń, aby zdrowie nigdy Was nie opuściło, pieniędzy nigdy nie zabrakło i żeby rodzina oraz przyjaciele zawsze byli blisko. Lecz przede wszystkim, życzymy Wam, abyście kochali i byli kochani, a reszta ułoży się sama. Oczywiście liczymy, że świetnie będziecie się bawić w sylwestrową noc, a nowy rok będzie składał się z pasma sukcesów zarówno prywatnych jaki i zawodowych.

Życzy Redakcja Strefy RPG

Witajcie Strefowicze!

Dodatkowo chciałbym podzielić się z Wami pewnymi informacjami, co możecie i będziecie mogli zobaczyć na StrefieRPG w ciągu najbliższych dni.

Na Strefę zawitał Święty Mikołaj i zostawił nam kilka gier. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie świetnego cRPGa Divinity 2. Dla tych, którym nie udało się wygrać lub wolą inne klimaty dajemy możliwość skorzystania z promocji gry Borderlands. Specjalnie dla naszych czytelników firma Cenega uruchomiła specjalny kod promocyjny. Wystarczy przy zamówieniu w sklepie Cenega.pl wpisać kod: BORDERLANDS-STREFARPG-09. Więcej na ten tematu znajdziecie na grafice.

Czas świąt będzie przebiegał pod hasłem aktualizacji. Zobaczycie m.in. relacje z prezentacji Mass Effect 2 w Polsce oraz zapowiedź tej gry, recenzje Divinity 2, wywiad z twórcami Ether Fields, a także dużo dużo więcej. Wkrótce rusza także nasze nowe forum, tak długo wyczekiwane. Dlatego zostańcie z nami w 2010 roku, czytajcie artykuły, komentujcie i bierzcie udział w konkursach, bo to wszystko jest dla Was.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych świąt,
Michał "Frey" Mikołajczyk
Redaktor Naczelny

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Gamec, 24.12.2009, 10:35
Ta Śnieżynka to już taka tradycja na Strefie :P. 3 raz chyba ;).
Avatar
Frey, 24.12.2009, 10:41
Fakt, jest z nami co rok, ale myślę, że nic nie oddaje klimatu Strefy tak dobrze jak ona :D
Avatar
Abbot, 24.12.2009, 13:15
"Was Sylwester" - "Wasz" powinno raczej być :) Również życzę wszystkiego najlepszego, smacznej kolacji Wigilijnej i uśmiechu wśród bliskich :)
Avatar
Gamec, 24.12.2009, 15:03
Poprawione ;).

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.