Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zapraszamy do redakcji

Zapraszamy do redakcji

Data opublikowania: 12.08.2008, 23:48
Tagi:
Witam serdecznie wszystkich Internautów odwiedzających Strefę. Stali bywalcy zapewne zauważyli, że strona długo pozostawała w letargu. Jednak szkoda, aby jedna z najstarszych polskich stron o cRPG odeszła w niepamięć. Dlatego też postaramy sie przywrócić Strefie świetność, a jeśli wszystko potoczy się dobrze stworzymy nową jakość. Oczywiście bez Waszego wsparcia może być to trudne. Dlatego postanowiliśmy ogłosić dla wszystkich nabór do redakcji.

Nie chcemy obiecywać fantastycznych nagród za pomoc na stronie. Możemy zagwarantować ogromną satysfakcję z pracy i zawsze świetną atmosferę. Chcemy, żeby praca na stronie była przyjemna i dawała przyjemność. Oczywiście nagród rzeczyowych i pieniężnych za wykonywaną pracę nie wykluczamy w przyszłości.

Potrzebujemy wielu osób: redaktorów, newsmanów, programistów, korektorów, grafików i wielu innych osób, które chcą pomóc. Dla każdego. według jego predyspozycji i chęci. jesteśmy w stanie znaleźć zajęcie.
Mam nadzieję, że materiały, które gromadziliśmy przez lata przydają się nadal, a wśród wielu z Was pojawiła się chęć współtworzenia nowych.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt:

e-mail: frey@strefarpg.pl
gg: 5214485
telefon: 666 073 309

Kontaktując się proszę się przedstawić, napisać swoje doświadczenie, zainteresowania i jaką funkcję chce się pełnić na stronie (choć ten punkt możemy uzgodnić później). Serdecznie wszystkich zapraszam i zachęcam do współpracy.
Praca na stronie może być świetna okazją do pokazania się np. poprzez teksty albo szaty graficzne stron. Jeśli chcesz uczestniczyć w targach, konwentach i prezentacjach, do tego mieć tam wejściówki za darmo, to warto rozpoczać z nami współpracę, a wejściówki moga trafić właśnie do Ciebie. Nawet jeśli już teraz prowadzisz, bądź prowadziłeś stronę o podobnej tematyce, to chętnie będziemy współpracować.

Każdy jest dla nas wyjątkowy, dlatego z każdym będę ustalać indywidualne warunki w trakcie rozmowy.


Pozdrawiam Serdecznie
Michał "Frey" Mikołajczyk

PS: StrefaRPG nie wymienia się buttonami! Wymiana reklam graficznych z innymi serwisami tylko w szczególnych przypadkach!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.