Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wielki sukces gry Warhammer Online

Wielki sukces gry Warhammer Online

Data opublikowania: 28.09.2008, 09:22 | Informacja prasowa
Tagi:
Niespełna tydzień temu wprowadziliśmy do sprzedaży Warhammer(r) Online: Age of Reckoning, grę długo oczekiwaną przez wszystkich fanów MMORPG (z ang. Massively Multiplayer Online Role Playing Game). Produkcja ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce i dosłownie znika ze sklepowych półek. Gra zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów w salonach empik oraz okazała się hitem w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store (www.eastore.pl) - gdzie znajduje się w ciągłej sprzedaży. Nowa dostawa Warhammera do sklepów już za kilka dni!

Wojna już trwa!

Wojna jest wszechobecna w Warhammer(r) Online: Age of Reckoning(tm), nowej grze fantasy twórców Dark Age of Camelot(tm). WAR wyróżnia się nowatorskim systemem Realm vs. Realm(tm) (RvR), który na długie lata przeniesie Was do gigantycznego świata ogarniętego odwiecznym konfliktem. Gra jest oparta na licencji firmy Games Workshop, która powstała przed 25 laty. Popularny świat fantasy Warhammer to najbardziej szczegółowy i dopracowany świat jaki kiedykolwiek powstał.

W świecie Warhammer dominuje oręż i magia. To wspaniała sceneria dla wszystkich pragnących zasmakować bitewnej chwały i epickiej natury wojny, która ogarnęła Stary Świat (Old World). Gracze mogą angażować się w wiele rozmaitych przygód, indywidualnie lub w grupie, w zróżnicowanych trybach PvE (Player vs Environment) i PvP (Player vs Player).

Każdy aspekt WAR - a więc każdy gracz, każde zadanie, każda potyczka i każda bitwa mogą przechylić szalę zwycięstwa na korzyść strony konfliktu, po której się opowiesz!

Europejskim dystrybutorem gry jest firma GOA. Więcej informacji na temat gry Warhammer Online: Age of Reckoning znajduje się na oficjalnej stronie www.war-europe.com oraz pod adresem polska.ea.com/war.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.