Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Data opublikowania: 24.12.2007, 23:46
Tagi:
Z okazji zbliżających się - dla wielu najważniejszych - Świąt Bożego Narodzenia, cała redakcja Strefy RPG chciałaby złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim stałym bywalcom strony oraz zupełnie nowym użytkownikom, spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt oraz wspaniałej i bezpiecznej zabawy Sylwestrowej. Niech spełnią się wszystkie Wasze najszczersze marzenia (nawet te naszej konkurencji...), wszystkie prośby niech zostaną wysłuchane.

Życzymy Wam, byście w Nowym Roku zamienili każdą swoją porażkę w sukces, a każdy zły dzień, by stał się dobrym. Niech nadchodzący Nowy Rok będzie dla Was lepszy od poprzedniego, by plany na rok 2008 były jeszcze śmielsze i... stały się rzeczywistością :)

Komentarze

Avatar
Midvith, 24.12.2007, 23:52
Nawet naszej konkurencji, które stara się i stara oraz ściąga od nas nasze stare pomysły, życzę dalszych sukcesów :P A wszystkim odwiedzającym ode mnie - mało lagów, dobrego dropu, dużo expa i przede wszystkim dużo zdrowia :)
Avatar
Frey, 24.12.2007, 23:55
Również się przyłączam do życzeń. Mid przestań konkurencji się czepiać święta są raz w roku odpuść :P Dla grach GL & HF (dla nie widzących skrót oznacza Good Luck and have fun) w cokolwiek będziecie grali.
Avatar
Ryu, 25.12.2007, 00:33
Wesołych Świąt!!! Już nie tak często na kompa bede zaglądał bo xboxa dostałałem... a xbox to lepszy od mojego kompa więc...

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.