Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Urodzinowy konkurs Strefy

Urodzinowy konkurs Strefy

Data opublikowania: 23.04.2010, 15:52
Tagi: konkurs, strefa rpg, dragon age, electronic arts, fabryka słów

Nie zapomnieliśmy, że jeszcze nie dawno Strefa obchodziła swoje 7 urodziny. Z tej oto okazji postanowiliśmy przygotować mały konkurs dla wszystkich naszych użytkowników. Czytajcie poniżej.

Zapewne zauważyliście, że na stronie pojawiły się nowe opcje, a przede wszystkim nowe forum. Forum jest świeże, zatem troszkę puste, ale chcemy to zmienić!

Konkurs polega na napisaniu najlepszego posta (założenia tematu) na naszym forum. Macie na to 3 tygodnie. Cztery najlepsze posty/ tematy zostaną nagrodzone książkami z serii Obca Krew ufundowanych oczywiście przez Fabrykę Słów. (Czyli zostaną uhonorowane cztery osoby, każda po jednej książce niespodziance.)

To jeszcze nie wszystko. Nie zapominamy o redaktorach i wolnych strzelcach, którzy wspomagają stronę swoją ciężką pracą. Dla nich mamy konkurs redakcyjny, każda praca (tj. artykuł) przygotowana i nadesłana w ciągu miesiąca od dzisiaj weźmie udział w konkursie redakcyjnym. Najlepsze teksty zostaną nagrodzone książkami Dragon Age: Powołanie ufundowanymi przez firmę Electronic Arts. A może i jeszcze jakąś nagrodą niespodziankę ;)

Zadania nie są trudne, a nagrody na pewno kuszą. Życzymy wszystkim powodzenia w konkursach. W razie pytań proszę zamieszczać je w komentarzach lub wysyłać na moją skrzynkę na stronie.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.