Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ubisoft odkrywa secrety Assassin's Creed II

Ubisoft odkrywa secrety Assassin's Creed II

Data opublikowania: 17.04.2009, 03:35 | Informacja prasowa
Tagi: assassins creed, ac, cd-action, premiera, ubisoft

Ubisoft ogłosił dziś, że w studio Ubisoft Montréal powstaje gra Assassin’s Creed® II przeznaczona na wszystkie platformy aktualnej generacji. Premiera tytułu została zaplanowana na okres świąteczny 2009 roku.

Pierwsza odsłona Assassin’s Creed® zadebiutowała na rynku w listopadzie 2007 roku – gra szybko zyskała popularność i przychylność krytyków, co znalazło odzwierciedlenie w 8 milionach sprzedanych egzemplarzy i nagrodach m.in. od 1UP w kategorii Najlepsza Gra Akcji 2007, czy AIAS za Niezwykłe Osiągnięcia w Dziedzinie Animacji.

Assassin’s Creed® II jest owocem ponad dwuletniej pracy zespołu odpowiedzialnego za markę Assassin’s Creed®. Assassin’s Creed® II zachęca gracza do wcielenia się w Ezio – młodzieńca reprezentującego jedną z arystokratycznych włoskich rodzin okresu Renesansu. Ród głównego bohatera padł ofiarą walki o wpływy, toczonej między możnowładczymi rodzinami tamtego okresu. Ezio - przemierzając rozległy otwarty świat gry - poszukuje zemsty. Jego poczytania wplecione są w rozbudowaną fabułę i intrygę, dzięki czemu użytkownik może zaangażować się w rozmaite misje, zaskakujące zadania i korzystać z szerokiego wachlarza broni. W miarę toczącej się rozgrywki, również charakter głównej postaci będzie ewoluować, wciągając w świat Assassin’s Creed zarówno nowych użytkowników, jak i tych, którzy już znają markę.

Nasz zespół kreatywny ciężko pracuje, aby przebić doświadczenia, które gracze zawdzięczają Assassin’s Creed, powiedział Patrice Desilets, Dyrektor Kreatywny w Ubisoft. Ulepszyliśmy każdy aspekt gry i wkroczyliśmy w oszałamiający świat włoskiego Renesansu, aby zaproponować fanom nowe, innowacyjne doświadczenie pod marką Assassin’s Creed – dodał Desilets.

Więcej o Assassin’s Creed® II w majowych numerach CD-ACTION oraz NEO PLUS.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.