Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
theModders.org i Black Ice Tales

theModders.org i Black Ice Tales

Data opublikowania: 03.08.2007, 04:29
Tagi:
Do tej pory forum theModders.org słynęło głównie z tworzenia modów do Gothic'a. Jednak to ma się zmienić. Administratorzy zapraszają wszystkich modderów. Wszystkich miłośników "edycji" gier zapraszamy do odwiedzenia theModders.org.
Na w/w forum powstaje dział o polskim MMO o nazwie Black Ice Tales. Zapraszamy na oficjalną stronę gry. Więcej o niej znajdziecie w rozwinięciu, a także kilka screenów (prezentują się całkiem przyzwoicie).
"Akcja "Black Ice Tales" (w skrócie BIT) jest osadzona w autorskim świecie dark fantasy. Dbając o odpowiedni klimat stworzyliśmy swoistą mieszankę czasów późnego średniowiecza co owocuje stylem gotyckim, cechami, warownymi miastami, a także powolnym upadkiem systemów feudalnych, buntami, kryzysem Kościoła z klimatem wczesnego średniowiecza (tzw. mrocznych wieków) czerpiąc z niego stałą niepewność o własne życie, brak wykształcenia wśród ludzi, zażartość w walce z herezjami, a wszystko to przyprawiliśmy szczyptą renesansu. Dzięki temu powstał świat mroczny, przepełniony waśniami, rasizmem, konfliktami władz z poddanymi, świat gdzie próżno szukać szlachetnych altruistów, a odróżnienie zła i dobra jest bardzo trudne. Przemierzając ogromny obszar oddany do dyspozycji gracza napotkać można wiele niebezpieczeństw gdzie złorzeczyć nam będą nie tylko ludzie ale także bestie. Kraina ta skrywa w sobie wiele mrocznych tajemnic i miejsc zapomnianych przez czas..."

 

Komentarze

Avatar
arthas40, 03.08.2007, 05:32
O tym mmo wiedziałem już kiedy zakładali projekt i do którego mogłem dostąpić, ale kosztowałoby mnie to wiele nauki i wiele wysiłku. O dziwo kazz i Shergar wywiązali się ze swojego. :) No, no. Tylko... skąd Frey akurat miałeś to info? :P
Avatar
Frey, 03.08.2007, 08:20
Wpisałem w google "pomysł na newsa" i wyskoczyło :D Tak naprawdę to znajomości.
Avatar
arthas40, 03.08.2007, 09:11
A Shergar nic mi nie powiedział. xP Może dlatego, że to moja wina i ostatnio rzadko zaglądałem na forum... a tam zawsze gadają.
Avatar
Midvith, 06.08.2007, 17:38
Doprawdy zapowiada się całkiem interesująca produkcja...
Avatar
Myniek, 18.08.2007, 06:09
Według mnie nie będzie to takie cudo jak się to zapowiada. Sami siebie z czasem zaczną okrajać i powstanie gniot.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.