Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
StrefaRPG Zaprasza!

StrefaRPG Zaprasza!

Data opublikowania: 10.02.2007, 22:47
Tagi:
Przeszedłeś/aś Baldur's Gate II 20 razy i znasz w grze każdy zakamarek? Tak bardzo po lubiłeś/aś Warhammera, że zaczyna Ci się wydawać, że żyjesz w Imperium? Magic'ami interesujesz się od tak dawna, ze już nikt nie pamięta od kiedy? A na dobranoc czytasz polską fantastykę?

Po prostu posiadasz ogromną wiedzę na temat jakiejś gry cRPG lub MMoRPG, może jesteś mistrzem jakiejś gry fabularnej, zbierasz jakieś karcianki (TCG lub nie kolekcjonerskie) albo na bieżąco czytasz fantastykę. Podziel się Twoją pasją i wiedzą z innymi!

A może znasz kogoś kto pasjonuje się takiego typu rozrywką, jeśli tak to zaproponuj, żeby nas odwiedził albo po prostu poleć go nam!

Jesteś zainteresowany/a? Daj się zauważyć!

Napisz mail na adres: frey@strefarpg.pl
lub napisz na gg pod numer: 5214485 (Jeśli nie używasz żadnego komunikatora, a chcesz porozmawiać "na bieżąco" podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy o wygodnej dla Ciebie porze.)

Również zawsze możesz zadać pytanie na naszym Forum.

Zapraszamy do rozwinięcia, gdzie znajdziesz więcej informacji.


Dlaczego warto z nami współpracować? Otóż bez żadnego ryzyka możesz sprawdzić się w roli redaktora/ki, otworzyć dział o grze, która jest Twoją pasją. Nie tylko normalny dział, ale nawet całą podstronę, która może posiadać własną oprawę graficzną i będąca poświęcona danej grze/serii itp.Oczywiście nie każdy jest grafikiem komputerowym, dlatego postaramy się zadbać o zadowalający Ciebie design podstrony, abyś Ty mógł/a zadbać o to w czym jesteś najlepszy/a. Oczywiście nie zostawimy Cię bez pomocy, będziemy świadczyć radą i pomocą (np. w tłumaczeniu angielskich tekstów).Trafiając do nas stajesz się częścią naszej Strefowej rodziny. Rozumiemy niedyspozycje i problemu prywatne, jeśli tylko jesteśmy w stanie staramy się pomóc.Dlaczego warto spróbować? Przecież to takie proste, a może to dzięki Strefe zaistniejesz zauważony w internecie lub zdobędziesz spore doświadczenie odnośnie nie tylko samych gier, ale również pracy w grupie, doskonaleniu języka polskiego oraz tłumaczeniu obcojęzycznych tekstów, taki zdolności na pewno Ci się przydadzą.Chcemy łączyć siły, a nie tworzyć podziały, jeśli już posiadasz stronę o jakiejś grze albo posiadałeś, jednak nie była zbyt często odwiedzana, to może razem uda nam się poprawić wyniki?

No i co o tym myślisz? Pewnie masz wiele wątpliwości i obaw?
Przecież każdy kiedyś zaczynał, no i przecież nic nie ryzykujesz. Daj się zauważyć!

Chętnie porozmawiam z każdym na gadu-gadu. O wygodnej dla Ciebie porze. Mój numer to 5214485.Napisz mail na adres: frey@strefarpg.pl
lub napisz na gg pod numer: 5214485 (Jeśli nie używasz żadnego komunikatora, a chcesz porozmawiać "na bieżąco" podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy o wygodnej dla Ciebie porze.)


Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.