Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Premiera Final Fantasy XI w przyszłym tygodniu

Premiera Final Fantasy XI w przyszłym tygodniu

Data opublikowania: 09.07.2008, 03:22
Tagi:
Informacja prasowa: Warszawa - 08 lipca 2008 - Cenega Poland, wyłączny dystrybutor gier Square Enix na terenie Polski, Czech oraz Słowacji, ma przyjemność poinformować, że premiera gry Final Fantasy XI Complete będzie miała miejsce 16 lipca.

Gra zostanie wydana na konsolę nowej generacji Xbox 360 oraz na komputery osobiste. Wersja na Xboxa 360 będzie kosztowała 159,90 PLN, a cena gry na komputery osobiste to 149,90 PLN.

obrazekPudełko gry w wersji na Xboxa 360

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekują na ten tytuł przygotowaliśmy specjalną promocję cenową. Tylko teraz w naszym sklepie internetowym Final Fantasy XI Complete na komputery osobiste kosztuje jedynie 129,90 PLN, a wersję na Xboxa 360 można kupić za 139,90 PLN.

Wejdź do naszego sklepu internetowego i zamów swoje wersje gier:

Jedenasta część Final Fantasy to gra wyjątkowa, bowiem cała rozgrywka toczy się w Internecie. Final Fantasy XI Complete jest typowym przedstawiciel gatunku MMORPG. Na całym świecie tysiące graczy żyją w wirtualnej rzeczywistości, tworząc prawdziwą społeczność. Dzięki dużemu zróżnicowaniu klas oraz profesji każdy z uczestników gry jest wyjątkowy i swoją ciężką pracą doskonali wybrane przez siebie umiejętności.

Podobnie jak w innych grach MMORPG, tak i tu istotą rozgrywki jest kreacja i rozwój swojego bohatera. Tworząc postać mamy wybór między płciami oraz kilkoma rasami. W odróżnieniu od wielu podobnych produkcji, w Final Fantasy XI istnieje możliwość przekwalifikowania postaci w trakcie gry.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.