Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Pre-order King's Bounty: Nowe Światy ruszył

Pre-order King's Bounty: Nowe Światy ruszył

Data opublikowania: 19.08.2010, 12:40 | Informacja prasowa
Tagi: kings bounty, nowe światy, strategia, crpg

Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że dziś rusza preorder długo oczekiwanej gry King's Bounty: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King's Bounty: Wojownicza Księżniczka.

Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej we wrześniu tego roku.

Zamów swój egzemplarz już teraz! http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1296

Kings Bount: Nowe Światy jest odpowiedzią na liczne prośby fanów, którzy marzyli o pełnym edytorze gry z możliwością tworzenia całych kampanii! Dzięki rozbudowanemu edytorowi gracze będą mogli zbudować swoje własne King’s Bounty i stworzyć nową legendę! Poza edytorem gry najnowsza produkcja ze świata Kings Bounty zawierać będzie dwie nowe kampanie (Mistrz Areny i Obrońca Korony), pełną wersję gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka wraz z potężnym dodatkiem Marsz Orków rozszerzającym rozgrywkę , mnóstwo nowych przygód, przedmiotów, czarów i potworów.. Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii King’s Bounty – gracze będą mieli okazję konfrontacji z dziesiątkami nowych przeciwników. Nowe umiejętności jak również latające wierzchowce będą nieocenione w walce z hordami atakujacymi królestwo bohatera. Ksieżniczce towarzyszyć będzie jej oswojony smok który na początku jest mały lecz rozwija sie wraz ze wzrostem umiejetnosci gracza, aż staje się bardzo cennym sprzymierzeńcem. Smok zrobi wszystko by bronić księżniczki podczas bitwy, zaczynając od prostych ataków a na zionięciu ogniem i przywoływaniu wulkanów kończąc.

King`s Bount: Nowe Światy zawiera:

  • Pełną wersję gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka
  • Edytor gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka
  • 2 całkiem nowe kampanie (Mistrz Areny – turniej gladiatorów obejmujący walkę z “Bossami” i Obrońca Korony – bitwy na unikalnych arenach taktycznych z losowym doborem wrogów i sprzymieżeńców)
  • Potężny dodatek do oryginalnego King`s Bounty: Wojownicza Księżczniczka – Marsz Orków, dodający nowe jednostki, czary i przygody.
  • Nowe potwory do zabicia lub wykorzystania w bitwie
  • 70 nowych przedmiotów, 8 nowych zestawów przedmiotów, wliczając w to 1 dla smoka i trzy wchodzące w ich skład artefakty.
  • 7 nowych przygód pozwalających bohaterom kontynuować swoją wyprawę
  • 50 nowych biegłości i umiejętności
  • 13 nowych czarów

Seria King`s Bounty to niezwykle popularne w Polsce gry strategiczno-przygodowe łączące turowy systemem walki z elementami RPG w bogatym świecie fantasy. Bohaterowie i ich armie będą przemieżać ogromny kontynent pełen mnóstwa różnych lokacji i mieszkańców, pozostających w ciągłej interakcji ze sobą. Komunikacja z NPCami, zbieranie zasobów i rekrutacja armii, tak jak poruszanie się bohaterem, będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, podczas gdy wszystkie bitwy będą się odbywać w systemie turowym z naciskiem na elementy taktyczne.

Więcej informacji na temat gry już wkrótce!

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.