Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Pratchett i Tyniec na płycie King's Bounty

Pratchett i Tyniec na płycie King's Bounty

Data opublikowania: 27.08.2010, 16:17 | Informacja prasowa
Tagi: kings bounty, nowe światy, strategia, crpg, terry pratchett, krzysztof tyniec, audiobook

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że na płytach z długo oczekiwanymi grami King`s Bounty: Nowe Światy oraz King’s Bounty Wojownicza Księżniczka: Pakiet Dodatków, znajdzie się dodatkowa zawartość w postaci 45 minutowych fragmentów dwóch audiobooków Terrego Pratchetta, kultowego pisarza fantasy.

Oba fragmenty będą dostępne z poziomu instalatora razem z innymi dodatkami, a zapewnione zostały przez wydawcę audiobooka Bibliotekę Akustyczną oraz przez serwis audioteka.pl – wiodący serwis z audiobookami do pobrania online.

Dodatkowo specjalnie dla graczy, audioteka.pl przygotowała wyśmienitą promocję! Przed pierwszym fragmentem każdego audiobooka nagrana została informacja o kodzie, który uprawnia do zakupu pełnego nagrania audiobooków z 30% rabatem w serwisie audioteka.pl.

Krzysztof Tyniec - polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, konferansjer, tancerz. Przez wiele lat był jednym z aktorów występujących w telewizyjnym kabarecie Olgi Lipińskiej. W latach 80. występował w roli Pana Fasoli w muzycznych programach dla dzieci: Fasola oraz Tik-Tak. Profesjonalnie zajmuje się dubbingiem i konferansjerką (podkładał głos m.in. do Tymona w Królu Lwie).

Terry Pratchett - angielski pisarz fantasy i science fiction, najbardziej znany jako autor cyklu Świat Dysku. Inne jego dzieła to m.in. Trylogia Johnny'ego Maxwella i Trylogia Nomów. Współpracował także przy adaptacjach swojej twórczości na potrzeby sztuk teatralnych i gier komputerowych. Pratchett był w latach 90. najlepiej sprzedającym się autorem w Wielkiej Brytanii. Do lutego 2007 roku sprzedał na całym świecie ok. 50 milionów książek, a jego dzieła zostały przetłumaczone na 33 języki.

Kolor magii - opowiada losy pierwszego dyskowego turysty Dwukwiata, oraz jego śmiercionośnego, wykonanego z magicznego drewna myślącej gruszy bagażu. Przybywa on do Ankh-morpork z Imperium Agatejskiego, leżącego na niewielkim, ale ciężkim od pokładów złota kontynencie przeciwwagi. Przewodnikiem turysty zostaje nie do końca potrafiący czarować mag Rincewind. Prześladują ich w zasadzie wszyscy, a podczas swych wędrówek spotykają legendarnych bohaterów i walczą ze smokami.

Blask fantastyczny - Jedyną osobą mogąca uratować Świat Dysku przed niechybną kolizją ze złowróżbną czerwoną gwiazdą jest mało uzdolniony i tchórzliwy mag o imieniu Ricewind. Rincewind zostaje magicznie ściągnięty z Kosmosu, by stać się obiektem polowania wszystkich ośmiu Obrządków Magicznych, próbujących odzyskać ukryte w jego umyśle Zaklęcie. Powraca do Ankh Morpork, by uczestniczyć w jednym z kluczowych wydarzeń historii i kosmologii równocześnie.

King`s Bount: Nowe Światy zawiera:

  • Pełną wersję gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka
  • Edytor gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka
  • 2 całkiem nowe kampanie (Mistrz Areny – turniej gladiatorów obejmujący walkę z “Bossami” i Obrońca Korony – bitwy na unikalnych arenach taktycznych z losowym doborem wrogów i sprzymierzeńców)
  • Potężny dodatek do oryginalnego King`s Bounty: Wojownicza Księżczniczka – Marsz Orków, dodający nowe jednostki, czary i przygody.
  • Nowe potwory do zabicia lub wykorzystania w bitwie
  • 70 nowych przedmiotów, 8 nowych zestawów przedmiotów, wliczając w to 1 dla smoka i trzy wchodzące w ich skład artefakty.
  • 7 nowych przygód pozwalających bohaterom kontynuować swoją wyprawę
  • 50 nowych biegłości i umiejętności
  • 13 nowych czarów

Więcej informacji o fascynujących dodatkach, które znajdą się na płytach z King`s Bount: Nowe Światy i King’s Bounty Wojownicza Księżniczka: Pakiet Dodatków już wkrótce.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.