Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Pokaz gry Mutant Chronicles

Pokaz gry Mutant Chronicles

Data opublikowania: 11.11.2008, 23:25 | Informacja prasowa
Tagi:
Pokaz gry odbędzie się w środę, 19 listopada o godz. 16.00 w Sklepie Zgrami.pl w Krakowie przy ul. Garbarskiej 5. Podczas pokazu będzie można poznać ciekawą historię tej gry (wywodzi się z systemów Warzone i Doomtrooper), obejrzeć niepowtarzalne figurki armii, ale przede wszystkim będzie można samemu rozegrać fascynującą bitwę.

Mutant Chronicles to gra bitwena, w której ogromny nacisk położony jest na strategię. Losowość rozgrywki została sprowadzona do niezbędnego minimum. Sama bitwa angażuje niemal bez przerwy obu graczy. Bardzo proste jest również kompletowanie armii, ponieważ zrezygnowano tu z systemu punktowego, zamiast niego gracze mają do dyspozycji pulę miejsc, które mogą według własnej woli zapełniać figurkami, rozkazami, bądź kartami dowodzenia. Dzięki temu na przygotowanie swojego wojska wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut. Ponadto zasady gry są proste – zmieściły się na kilkustronicowej instrukcji.

Mutant Chronicles, choć jest grą kolekcjonerską, to jednak nie jest workiem bez dna. Zestaw startowy wystarcza, by dwie osoby mogły zacząć grać, zawiera planszę i wszystkie karty armii. Dodatkowe figurki są sprzedawane w boosterach, jednak nie są to zestawy losowe. Można kopić to, co rzeczywiście jest potrzebne.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.