Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowi Settlersi już w listopadzie

Nowi Settlersi już w listopadzie

Data opublikowania: 09.09.2009, 16:30 | Informacja prasowa
Tagi: the settlers, narodziny kultur, pc, rts, strategia

Bawarowie, Szkoci, Egipcjanie – w The Settlers: Narodziny kultur możesz pokierować jednym z tych ludów i zrobić wrażenie na możnych tego świata. Budując potęgę militarną i gospodarczą, pamiętaj jednak, że każdy lud ma swoje prawa, zasady i ograniczenia...

Każda z osadniczych grup pokazanych w grze, charakteryzuje się odmiennym systemem logistycznym i wojskowym oraz typowymi dla siebie metodami pozyskiwania surowców – poznanie i odpowiednie wykorzystanie tych cech może zdecydować o Twojej pozycji w świecie. Wszelkie działania możesz realizować w trzech nowych lokacjach: na pustyni, w górzystej Szkocji, albo na skutych lodem i znających jedynie śnieg mroźnych terenach.

Gra ma też wiele nowych cech, które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną i trzymającą w napięciu. Nowości znajdziemy m.in. w Systemie Składania Ofiar oraz sposobie prowadzeni walki. Korzystając z udogodnień, możesz nadać swoim wojownikom różne cechy bojowe oraz podzielić ich na prowadzących walkę w dystansie i tych walczących w bliskim starciu. Płynności rozgrywki sprzyja również dopracowany interfejs.

Wchodząc w świat Osadników w The Settlers: Narodziny kultur, możesz prowadzić kampanię samodzielnie, wykorzystując trzy poziomy trudności lub w trybie „Online Lobby“ spotkać się z przyjaciółmi i podjąć jedno z wyzwań dostępnych w pakiecie mini-gier.

The Settlers: Narodziny kultur w wersji na PC pojawi się w sklepach w listopadzie tego roku. Polskie wydanie jest drugim - po niemieckim Die Siedler Aufrbuch der Kulturen – w pełni zlokalizowanym wariantem tego tytułu.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.