Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadrabiamy zaległości #1 - Funkcje

Nadrabiamy zaległości #1 - Funkcje

Data opublikowania: 05.07.2008, 21:51
Tagi:
Na Strefie przez ostatni czas niewiele się działo, próbujemy jednak coś z tym powoli robić. Jak zapewne od kilku dni widzicie, informujemy na bieżąco o najnowszych wieściach ze świata gier cRPG, MMoRPG, a także konwentach RPG. Strefa przeszła niedawno szereg zmian w swoim wnętrzu, wszystko zostało gruntownie przepisane od nowa.

Dzięki temu będziemy mogli dodać do niej wiele nowych funkcjonalności. Póki co chcemy przywrócić funkcje, na które przy tej przebudowie brakło czasu, a są wręcz niezbędne do funkcjonowania strony.

Dzisiaj na stronie uruchomiliśmy w końcu możliwość rejestracji, dzięki temu sami będziecie mogli czynnie wziąć udział w życiu strony, np. komentując teksty. Przedwczoraj uruchomiliśmy także komentarze, których dodawanie przez dłuższy czas było wyłączone. Obecnie planujemy dodać na stronę wideotekę, która również "znikła" ostatnio ze strony :), a także galerię która już od dłuższego czasu nie działała.

Oprócz tego możecie spodziewać się stopniowych zmian w panelu użytkownika, który w końcu należy doprowadzić do należytego stanu, a także w poszczególnych działach i nawigacji na stronie.

Po tych ciężkich pracach, zajmiemy się wprowadzaniem naprawdę nowych funkcji, które z pewnością ułatwią i uprzyjemnią pobyt na stronie wielu użytkownikom którzy ją odwiedzają.

Stay tuned!

Komentarze

Avatar
Frey, 06.07.2008, 00:08
w skrócie reaktywacje. Przy okazji jeśli znajdziecie jakieś błędy na stronie piszcie frey@strefarpg.pl lub gg 5214485

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.