Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Konkurs King’s Bounty: Legenda

Konkurs King’s Bounty: Legenda

Data opublikowania: 02.09.2008, 03:01
Tagi:
Cenega zorganizowała konkurs na twórcą artbooka do King’s Bounty: Legenda! Konkurs rozpoczynamy już dziś i potrwa on do 16 września. Na adres kingsbounty@cenega.pl należy wysyłać grafiki inspirowane grą King’s Bounty: Legenda. Najlepsze prace znajdą się w artbooku dodawanym do Edycji Kolekcjonerskiej. Autorzy wykorzystanych grafik otrzymają od nas podstawową wersję gry oraz album z ich własnymi pracami.Czasu nie ma zbyt dużo także już dziś zacznijcie tworzyć swoje dzieła!
Więcej szczegółów, oraz arty z gry, które z pewnością was zainspirują, znajdziecie na stronie www.kingsbounty.pl.

King’s Bounty: Legenda to niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. King’s Bounty: Legenda to swoista mieszanka serii Heroes of Might and Magic oraz gry Baldur’s Gate! Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!

 Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

Świat w King’s Bounty: Legenda jest niesamowicie dopracowany graficznie i jednocześnie bardzo rozległy. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

Kolejne informacje na temat zbliżającej się premiery ujawnimy już wkrótce.

· King’s Bounty: Legenda to pierwowzór serii Heroes of Might and Magic!
· Doskonały system prowadzenia rozgrywki – zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
· Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
· Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
· Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
· Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.