Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Demo Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Demo Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Data opublikowania: 17.09.2009, 18:43 | Informacja prasowa
Tagi: majesty 2, paradox interactive, demo, pc, rts

Cenega, partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje, że dostępne jest demo rewelacyjnej strategii Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim! Demo znajdziesz pod tym linkiem: http://www.1cpublishing.eu/game/majesty-2/downloads. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nim – zarówno fanów pierwszej części Majesty jak i wszystkich wielbicieli klimatów fantasy.

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim to strategia czasu rzeczywistego, która zabierze nas w podróż do świata magii, gdzie wprost roi się od wielkich zamków, odważnych rycerzy, latających smoków i przeróżnych stworów. Jako praworządny władca Ardanii będziemy mieli za zadanie dbać o swoich podwładnych oraz trzymać pieczę nad rozwojem królestwa. Rozbudowa infrastruktury, rekrutacja walecznych bohaterów, gromadzenie zasobów pozwoli nam przemienić nasze królestwo w potężne imperium. Zatrudnieni przez nas bohaterowie, jako istoty obdarzone wolną wolą będą realizowali nasze cele w oparciu o swoją własną moralność, charakter i hierarchię potrzeb.

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim zapewni nam mnóstwo możliwości rozwoju jednostek i ich dowódców. Wraz ze zdobywaniem doświadczenia, dowódcy będą mieli szansę awansować i nabywać nowe umiejętności. Do wyboru będziemy mieć przedstawicieli ponad dziesięciu ras, które różnić się będą fizjonomią, ekwipunkiem i osobistymi właściwościami. Tak jak poprzednia część tak i ta rozśmieszy nas do rozpuku!

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim pochłonie nas całkowicie, gdyż cała rozgrywka składa się z szesnastu misji podzielonych na cztery olbrzymie rozdziały. Oprócz tego czeka nas kilka mniejszych scenariuszy, gdzie będziemy mogli pograć w sieci lub przez Internet z 3 innymi osobami.

Grafika gry zniewala swoją kolorystyką, trójwymiarem i detalami.

Cechy charakterystyczne:

  • kolejna część rewolucyjnej strategii czasu rzeczywistego,
  • bogaty świat magii,
  • 16 misji w 4 rozdziałach,
  • ponad 10 ras m. in szlachetny wojownik, mag, barbarzyńca;
  • wolna wola bohaterów,
  • rozwój jednostek i ich dowódców,
  • mnóstwo dobrego humoru;
  • świetna trójwymiarowa grafika;
  • innowacyjne tryby multiplayer, możliwość rozgrywki maksymalnie między 4 osobami.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.