Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Fornost 2012

Adres: Nowy Targ
Nocleg:
Strona konwentu: fornost.com.pl

Fornost to konwent miłośników fantastyki, ze wskazaniem na twórczość J.R.R. Tolkiena. Tworzony jest przez osoby dobrze znające dzieła tego pisarza, dzięki czemu nie może zabraknąć akcentów rodem ze Śródziemia.

W tym roku konwent odbędzie się w dniach 27 lipca - 5 sierpnia. Obecnie trwają negocjacje nt. wynajmu pola biwakowego, także lokalizację imprezy podamy wkrótce.

Jako organizatorzy zapewniamy codziennie wiele rozrywek, takich jak LARPy, w tym Grę Główną "Krew Numenoru" w świecie opartym na Śródziemiu Tolkiena, gry terenowe, turnieje, gry planszowe i karciane. Do tego należy dodać plenerowe sesje RPG, ogniska z gitarą i wieczory przy piwie, i już wiemy, czym jest Fornost. Aby zapoznać się z pełnym programem konwentu, kliknij tutaj [program konwentu ukaże się wkrótce]. Zawsze jest też możliwość podyskutowania o nim na naszym forum.

Jeżeli nigdy wcześniej nie było Cię na żadnym konwencie, zapewne zastanawiasz się, co zabrać na taką imprezę. Właśnie dla Ciebie sporządziliśmy poradnik, co ze sobą zabrać, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Aby z niego skorzystać, kliknij tutaj.

Fornost jest imprezą zarejestrowaną, teren konwentu jest też zabezpieczony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jednakże nie mogą brać w nim udziału wszyscy. Od osób, które nie ukończyły 18 roku życia, wymagamy, aby dostarczyły organizacji konwentu oświadczenie rodziców, że zezwalają dziecku na wzięcie udziału w Fornoście.

Osoby, które nie ukończyły 15 roku życia, mogą wziąć udział w konwencie jedynie pod opieką prawnego opiekuna, lub pełnoletniej osoby, której prawni opiekunowie powierzyli opiekę nad podopiecznym. W tym ostatnim przypadku wymagamy pisemnego, oryginalnego dokumentu do wglądu, oraz kopii w celach dowodowych.

Powiązane newsy