Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
projektowanie wnętrz adwokat warszawa bhp uczelnie

projektowanie wnętrz adwokat warszawa bhp uczelnie

Data opublikowania: 03.12.2009, 19:23
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 01:12

Reklama Na Blogach

Projektowanie wnętrz to usługa z której ostatnio korzystałem. Robiłem w swoim domu generalny remont kilku pokoi, a jako że moja praca to adwokat warszawa, więc mogłem sobie pozwolić na wynajęcie zawodowego dekoratora wnętrz.

Nie zważając na normy bhp rozpoczął się w moim domu remont. Projektowanie wnętrz to całkiem ciekawy zawód, stwierdziłem obserwując pracę zatrudni ego projektanta, może skorzystam z jego usług zabudowując niedawno kupione nieruchomości Gdynia.

Niektóre normy bhp są jak wzięte z kosmosu, ale cóż, prawo to prawo. Dura lex sed lex, jak to mawiali rzymianie. Na szczęście jako adwokat warszawa mam wtyki tu i tam, więc część z nic udało mi się, dzięki życzliwości urzędników ominąć. Projektowanie wnętrz, kupiłem nowe akwarium.

Polskie uczelnie to ciekawy temat do rozmowy, lepiej jednak poopowiadam o swoim nowym akwarium. Jest ono zrobione ze szkła, co nie trudno się domyślić. Mój projektant, robiąc to całe projektowanie wnętrz ma mi je ładnie wkomponować w ścianę.

Zastanawiałem się na jaką uczelnie posłać swojego syna. Nie wiem czy to dobry pomysł. Może lepiej go wykorzystać do wyrównywania powierzchni w nieruchomości Gdynia, w końcu kiedyś ma tam powstać moje centrum handlowe.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce: