Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zlot Areny Albionu

Zlot Areny Albionu

Data opublikowania: 19.10.2007, 00:20
Tagi:
W dniach 5-8 października 2007 roku, w Ośrodku Wypoczynkowym "ŁĄCZPOL” w Łapinie, odbył się kolejny zlot rodzinny miłośników i fanów, polskiej gry internetowej typu MMORPG, Areny Albionu.
Było to zetkniecie i połączenie wirtualnego świata gry z realnym spotkaniem graczy. Udział w zlocie wzięło ponad 100 graczy z Polski i zagranicy.
Spotkanie odbyło się w taki sposób aby każdy znalazł coś dla siebie...
W piątkowy wieczór odbył się oczekiwany przez graczy „wieczór z Autorem”. Podczas tego spotkania autor gry malkon przedstawił prezentacje i opowiadał o nowej lokacji RaaniiDil. Na koniec z oddaniem próbował sprostać licznie zadawanym pytaniom. Gracze zadawali pytania, podsuwali swoje pomysły i kierunki zmian w jakich powinien pójść dalszy rozwój gry.

Wieczorem brać rycerska oddała się „kurtuazyjnej”, realnej hulance i swawoli. Solidarnie spożywała rycerskie trunki (miód pitny, nalewki, piwo), szlifowała swe głosy niekoniecznie rycerskimi pieśniami i prowadziła zawzięte dyskusje.

W ciągu dnia każdy mógł wziąć udział w zawodach drużynowych i indywidualnych. Drużynowo można było się zmierzyć w przeciąganiu liny, wyścigach na kajakach, pasjonującym turnieju w tzw "piłkarzyki" i kalamburach.

W sobotę, pod wieczór, miał miejsce punkt kulminacyjny agendy - spotkanie integracyjne przy ognisku, pieczonym prosiaku i piwie ;-)
Każdy uczestnik Zlotu miał zagwarantowany nocleg w komfortowych domkach lub pokojach z łazienkami, a także pełne wyżywienie. Podczas Zlotu rozdano dosłownie "ciężarówkę nagród".
Już w trakcie pierwszego dnia każdy uczestnik otrzymał specjalne gadżety z gry Arena Albionu - smycz do telefonu komórkowego oraz pamiątkowe zdjęcie.
Prawie każdy z graczy opuszczał imprezę z kuponem Punktów Premium do gry.
 
Najpiękniejsze jet to, że został przełamany stereotyp, jakoby to w sieci, za monitorem komputera nie siedzi anonimowy „ktoś”, lecz realny, namacalny człowiek. Wirtualną rozrywkę warto czasem przenieść do realnego świata :-)

Komentarze

Avatar
boryss, 07.11.2007, 17:51
Dla mnie jedna z najlepszych polskich gier RPG na przeglądarkę WWW :-) W niej nie chodzi głównie o walke ale o przetrwanie i to w różnych wymiarach

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.