Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zdobądź swoją EK King’s Bounty!

Zdobądź swoją EK King’s Bounty!

Data opublikowania: 21.10.2008, 06:53 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, z przyjemnością informuje, z powodu ogromnego zainteresowania Edycją Kolekcjonerską King’s Bounty Legenda, postanowiliśmy przeznaczyć z pozostałej puli gier kolejne 100 sztuk dla klientów naszego sklepu internetowego.

obrazek

Pierwsze 150 egzemplarzy już znalazło swoich właścicieli. Dziś zostały wysłane ostatnie paczki z grami, a więc każdy kto zamówił Edycję Kolekcjonerską w ofercie preorder w naszym sklepie internetowym będzie mógł zagrać w King’s Bounty Legenda jeszcze przed oficjalną premierą gry! Kolejne 100 sztuk możecie zamawiać już od dziś. Przesyłkę do waszego domu dostarczy kurier, a co ważniejsze koszty transportu pokrywa firma Cenega.

Zamów swoją Edycję Kolekcjonerską już dziś.  Kupując w naszym sklepie internetowym masz pewność, że zostaniesz posiadaczem tej niezwykle bogatej Edycji Kolekcjonerskiej.

Zamówienia możecie składać klikając w link: http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=360

Jeszcze nie miałeś okazji poznać King’s Bounty: Legenda to pod adresem: www.kingsbounty.com.pl znajdziesz wersję demonstracyjną do pobrania. Do premiery pozostało już niewiele czasu także zagraj i przekonaj się, że King’s Bounty Legenda jest tak dobre jak opinie mediów branżowych!

King's Bounty: Legenda, która otrzymała tytuł „jednej z najlepszych gier 2008 roku” (wdg. CDA 09/2008),  to niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!

Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

King’s Bounty: Legenda - „uczta dla tych, którzy kochają „hirołsów” (cytat CD Action 09/2008) to gra niesamowicie dopracowana graficznie i jednocześnie bardzo rozległa. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

  • Doskonały system prowadzenia rozgrywki; zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
  • Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
  • Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
  • Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
  • Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.