Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wygraj prawdziwy miecz z gry King’s Bounty

Wygraj prawdziwy miecz z gry King’s Bounty

Data opublikowania: 30.10.2008, 02:17 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ma zaszczyt ogłosić, że już od dziś możecie wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są dwa oficjalne miecze z gry King’s Bounty Legenda.

Każdy z nich mierzy ponad 120 cm. Jest się o co starać, ponieważ miecze zostały wykonane ręcznie na specjalne zamówienie – każdy z nich jest inny. Zostań wybrańcem i zdobądź swój miecz. Jedyne co musisz zrobić to kupić grę, zarejestrować się na stronie http://kingsbounty.cenega.pl i przekonać nas, że miecz powinien trafić w Twoje ręce.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji poznać King’s Bounty: Legenda? Pod tym adresem: www.kingsbounty.com.pl znajdziesz wersję demonstracyjną do pobrania. Jednocześnie przypominamy, że gra King’s Bounty: Legenda dostępna jest już w sklepach w całej Polsce.

King's Bounty: Legenda to niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!

Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

King’s Bounty: Legenda - „uczta dla tych, którzy kochają „hirołsów” (wdg. CD Action 09/2008) to gra niesamowicie dopracowana graficznie i jednocześnie bardzo rozległa. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

  • Doskonały system prowadzenia rozgrywki; zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
  • Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
  • Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
  • Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
  • Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.