Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
WoW - przetestuj sam

WoW - przetestuj sam

Data opublikowania: 14.06.2006, 16:28
Tagi:
WoWFirma Blizzard Entertainment przygotowała coś dla wszystkich europejskich graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać magii World of Warcraft. W ramach specjalnej oferty mogą oni wypróbować tego hitowego MMORPG-a przez 10 dni całkowicie za darmo.
Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy udać się na stronę teaser.wow-europe.com. Tam znaleźć można nieco informacji na temat samej gry, obejrzeć wywiady z graczami World of Warcraft czy znaleźć odnośniki do recenzji tego niezwykle popularnego MMORPG. No i - przede wszystkim - zamówić na e-maila klucz, umożliwiający dołączenie na 10 dni do 6-milionowej rzeszy graczy WoW-a, oraz pobrać klienta gry.

Po skończeniu okresu testowego możliwe jest kontynuowanie zabawy stworzonymi postaciami pod warunkiem zakupienia pełnej wersji gry. Ale samo skorzystanie z możliwości jej wypróbowania nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Wymaga wprawdzie podania numeru karty płatniczej do założenia konta WoW, ale nie jest z niej pobierana żadna opłata. Zdecydowanie polecamy!

Treść newsa pochodzi ze strony http://www.gram.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.