Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wieści o premierze Silverfall

Wieści o premierze Silverfall

Data opublikowania: 18.07.2006, 16:39
Tagi:
Jak podaje serwis TotalGaming.co.uk już w październiku 2006 roku będziemy omgli zagrać w Silverfall, przeczytać o tym można tutaj. Również pojawiły się nowy screeny, które można zobaczyć tutaj. Więcej o Silverfall w rozwinięciu.
Koch Media and Monte Cristo ogłosili dzisiaj powrót do świata Nelwë w fantasy huck&slash cRPG,Silverfall, zapowiadanym na PC (na nośnikach DVD) w październiku tego roku.

Silverfall rzuca wyzwanie konwencji gier action RPG przez zawierzenie graczą w tworzeniu ich własnych drużyn w fantastycznym świecie magii, maszyn i cierpienia.

Wybierz śmiercinośne sektakularne zaklęcia albo kontrole nad surową siłą nauki: wybór podczas gry zdecyduje jaką droge obierzecie natury czy technologii.

Od czasów upadku, mieszkańcy Nelwë polegali rozkazą potężnym magom żywiołów, ale wynalazek maszyny parowej zmienił starożytną społecznść...

Silverfall oferuje dynamiczną rozgrywkę, otwarte przestrzenie do odkrywania i grabieży, hordy unikalnych stworzeń do pokonania oraz unikalny system interakcji: od tego jak będziecie postępować ze swoimi towarzyszami i jakie będą z nimi stosunki, będzie zależała ich efektywność w walce.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.