Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wakacyjne zabawy w listopadzie?

Wakacyjne zabawy w listopadzie?

Data opublikowania: 30.08.2007, 21:00
Tagi:
W listopadzie 2007 roku firma Electronic Arts ma wydać grę EA Playground. W grze tej będziemy mogli zagrać w wiele zabawa znanych ze szkolnego boiska. Gra ma być wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Niestety gra ukarze się jedynie na konsolę Wii i Nintendo DS. W rozwinięciu znajdziecie trochę więcej informacji oraz kilka screenów.


Zapowiadamy europejską premierę nowego tytułu – EA Playground, który jest zbiorem gier znanych ze szkolnego boiska. W zestawie znajdą się takie popularne zabawy jak: dwa ognie, klasy czy rzutki. Pogracie również w kulki, łapanie robaków, wyścigi minisamochodzików i kozłowanie piłki.

 

EA Playground to znane wszystkim zabawy podwórkowe. Teraz będą dostępne w formie cyfrowej, dzięki czemu zagracie w nie w domu lub w podróży – mówi David McCarthy, kierownik produkcji w EA. – Nasza gra może stać się ważnym elementem integrowania rodziny.

Zabawy w pakiecie EA Playground będą niezwykle proste w obsłudze, jednocześnie wykorzystujące unikalne możliwości kontrolerów konsoli Wii i Nintendo DS. Oczywiście możliwa będzie zabawa z grupą znajomych lub z rodziną, a także tryb dla jednego gracza, polegający na zbieraniu nowych umiejętności i przedmiotów. Każde zadanie wymagać będzie odmiennego sposobu poruszania Wii-lotem, dzięki czemu dostarczy niezapomnianych wrażeń graczom w każdym wieku. Na najlepszego czeka tytuł Króla Placu Zabaw.Choć gra nie powala, to jednak może być świetna zwłaszcza dla młodszych graczy.

Komentarze

Avatar
Komar, 30.08.2007, 21:37
To strefa zmienia się w portal o grach wszelakich? O_o
Avatar
Frey, 30.08.2007, 22:15
no do końca, ale wyjątkowo dodałem ten news. Bo nic w nim złego nie widzałem, a powód miałem.
Avatar
Łowc@, 01.09.2007, 04:11
A cóż to za powód? :> Nie żebym miał jakieś przeciwwskazania, ale czysta ciekawość.
Avatar
Ingmar, 01.09.2007, 06:34
Ah, już mam przed oczami to wspaniałe hasło reklamowe: "Strefa RPG - O wszystkim oprócz RPG!". To będzie coś! Oksymorony są na czasie... jak zawsze, zresztą. ;)
Avatar
Myniek, 01.09.2007, 07:07
Marudzicie panowie.
Avatar
Frey, 01.09.2007, 08:37
Gdyby do Was zadzowoniła pani z EA z milutkim głosem to też byscie sie zgodzili na przyszłośc. Po za tem staram się zawsze informacje praswe dodwać - oto powód. Dasz info prasowe to też dodam.
Avatar
Ingmar, 01.09.2007, 22:14
>> Gdyby do Was zadzowoniła pani z EA z milutkim głosem to też byscie sie zgodzili na przyszłośc. ... a potem się obudziłeś? ;) Nie no spoko, gdybym miał Wii i częściej się widział z kuzynem to może bym kupił. Choć pewnie wziąłbym Lightsaber Game... a zresztą nieważne. Ale muszę przyznać, ze screeny kulowe, coś jakbym oglądał FoX Kids (czy jak to sie zwie). ;]

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.