Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
W turnieju BattleForge do wygrania aż 1500 zł

W turnieju BattleForge do wygrania aż 1500 zł

Data opublikowania: 12.03.2009, 21:44 | Informacja prasowa
Tagi: battleforge, strategia, electronic arts, ea, polska, zapisy, turniej, cybersport, cup, e-sport

Wystartowały zapisy do najnowszego turnieju online organizowanego przez zespół Cybersport.pl oraz Electronic Arts Polska.

Wirtualna rywalizacja graczy z całego kraju odbywać się będzie na polach bitewnych świata gry BattleForge. Cybersportowej walce o najwyższe lokaty towarzyszyć będą nagrody pieniężne o łącznej wartości 1 500 złotych.

obrazek

Cybersport BattleForge Cup to rozgrywki online, w których udział może wziąć każdy miłośnik gier komputerowych posiadający aktywne konto użytkownika na stronie . Warunkiem przystąpienia do turnieju jest posiadanie aktualnej, darmowej wersji beta gry BattleForge, którą można pobrać z oficjalnej strony producenta. Ilość miejsc jest nieograniczona. Zapisy do turnieju trwać będą do 13 marca, natomiast e-sportowe rozgrywki zakończy wielki finał, który zostanie rozegrany 22 marca. Na najlepszą trójkę uczestników Cybersport BattleForge Cup czekać będą nagrody pieniężne.

Więcej informacji na temat zapisów oraz zasad turnieju znaleźć można na stronie . Wersja beta gry BattleForge oraz wiadomości na jej temat znajdują się na oficjalnej stronie oraz pod adresem .

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.