Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Unikatowa okładka tylko w Polsce!

Unikatowa okładka tylko w Polsce!

Data opublikowania: 20.09.2008, 04:38
Tagi:
Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji ma przyjemność poinformować, że już dziś możecie obejrzeć polską wersję okładki King’s Bounty Legenda. Została ona przygotowana przez jednego z najlepszych polskich grafików fantasy - Tomka Marońskiego i będzie wykorzystywana jedynie w polskiej wersji gry.

Tomek Maroński jest artystą, malarzem i grafikiem. Tworzy obrazy o tematyce SF i Fantasy. Od wielu lat jest ilustratorem książek, płyt i magazynów w Polsce i za granicą. Współpracuje ze studiami animacji i reklamy jako concept artist. Jest również twórcą talii katr Tarota - Tarot Maroon. Więcej prac Tomka możecie znaleźć na jego stronie http://maronski.art.pl

Tomek oprócz okładki przygotował dla nas również kilka dodatkowych grafik inspirowanych grą. Będziecie mieli okazję zapoznać się z nimi już w przyszłym tygodniu.

Tymczasem możecie pobrać demo King’s Bounty Legenda i przekonać się, że doskonałe opinie mediów o tej grze nie są przesadzone. Demo jest do pobrania pod tym adresem http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1293

obrazek

King’s Bounty: Legenda to niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!

Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

Świat w King’s Bounty: Legenda jest niesamowicie dopracowany graficznie i jednocześnie bardzo rozległy. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

  • Doskonały system prowadzenia rozgrywki - zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
  • Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
  • Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
  • Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
  • Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.