Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ubisoft zapowiada Heroes of Might & Magic VI

Ubisoft zapowiada Heroes of Might & Magic VI

Data opublikowania: 17.08.2010, 18:56 | Informacja prasowa
Tagi: heroes of might and magic, homm, ubisoft

Ubisoft® zapowiada powrót wyczekiwanego przez fanów tytułu z rodziny Might & Magic®, będzie to Might & Magic® Heroes® VI, który wydany zostanie w wersji na PC w 2011,

Nad grą pracuje studio Black Hole (Armies of Exigo, Warhammer: Mark of Chaos), Might & Magic® Heroes® VI zawierało będzie wszystkie postacie oraz funkcje które zapewniły serii ogólnoświatowy sukces – oczywiście współgrające z bogactwem nowości i ulepszeń.

“Might & Magic to potężna marka z niesamowitą, 20-letnią historią“ – powiedziała Caroline Stevens, Dyrektor Marketingu Ubisoft EMEA. “Gracze będą mogli czerpać przyjemność z gry w Heroes jak nigdy wcześniej. Piekielnie kreatywny i utalentowany team z Black Hole dba o to, by zachowany został oryginalny duch Heroes, jednocześnie wzbogacając i ulepszając elementy RPG.”

Początek akcji w Might & Magic® Heroes® VI będzie miał miejsce 400 lat przed wydarzeniami z Heroes V, zobaczymy bohaterów w ekscytującej, epickiej historii w której Anioły będą spiskowały, by wznowić pewną, niedokończoną wojnę. Legendarny generał, Archanioł zabity podczas wojny Dawnych Ras, powraca zza grobu, by się zemścić. Pod przykrywką przygotowań przed nadchodzącą inwazją Demonów, generał jednoczy mieszkańców Ashanu, by zniszczyć swoich odwiecznych wrogów. Jednakże, nie docenia on potęgi ludzkiej dynastii Griffin Dukes.

Przeznaczenie bohaterów Griffin będzie zależało od graczy. Podczas gry, będzie można między innymi:

  • Cieszyć się uznanym na całym świecie gameplay’em Heroes: Odświeżonym przez znanego developera – Black Hole – przy ścisłej współpracy z fanami gry.
  • Doświadczyć unikalnego połączenia strategii turowej z RPG: Poruszaj się po ogromnych mapach kampanii, zbieraj tony surowców i buduj nadzwyczajne miasta. Doprowadź do perfekcji swoją taktykę, rozwijaj swoich bohaterów, rekrutuj jednostki i przygotuj je do walki na wyjątkowych mapach bitewnych.
  • Określ swoje przeznaczenie: Prowadź bohaterów dynastii Griffin przez ciekawe scenariusze. Wybierz swoją ścieżkę, dzięki nowemu systemowi reputacji doświadczenia związane z grą będą się zmieniały zależnie od twoich decyzji.
  • Odkryj na nowo bogaty świat Might & Magic: Poznawaj fantastyczne krainy i kreatury Ashanu. Ciesz się odświeżonym środowiskiem 3D i ekskluzywnym, nowym bestiariuszem.
  • Dziel się z społecznością: Koresponduj i rywalizuj z przyjaciółmi używając nowego, inteligentnego interfejsu online.

Więcej informacji na: http://www.mightandmagicgame.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Marcinho666, 19.08.2010, 11:23
Mam nadzieje że Heroes VI będą na poziomie III czyli legendarnym

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.