Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Tribes of the East w planie CDP

Tribes of the East w planie CDP

Data opublikowania: 17.08.2007, 00:33
Tagi:
Informacja prasowa: CD Projekt ma doskonałą informację dla wszystkich miłośników znakomitych strategii fantasy. W planie wydawniczym firmy znalazła się gra Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - samodzielny dodatek do piątej odsłony słynnego cyklu.
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East to drugi dodatek do HoMM V i jednocześnie całkowicie samodzielne rozszerzenie - co oznacza, że mogą się z nim zapoznać również ci, którzy nie mają podstawowej wersji gry. Wprowadza nową grywalną rasę - orków, nowy poziom ulepszeń, dzięki któremu ogólna liczba istot wzrosła do 170, 5 map dla jednego gracza i 10 do potyczek wieloosobowych. Fabularnie Tribes of the East to ostatni epizod opowieści o wojnie, którą w świecie Ashan wywołały demony.

Gra Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East ukaże się dzięki firmie CD Projekt w październiku, w pełnej polskiej wersji językowej i cenie 59,90 PLN. Jej polski podtytuł ujawnimy, gdy zakończą się związane z nim negocjacje z UbiSoftem. Więcej informacji o grze na stronie www.gram.pl/TribesOfTheEast.

Komentarze

Avatar
Pumafire, 19.08.2007, 06:37
Znakomita informacja dla fana HV takiego jak ja ;] Fakt, że ten dodatek jest samodzielny to kolejny plus ;D

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.