Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Starcraft - Gra Planszowa do kupienia w Polsce

Starcraft - Gra Planszowa do kupienia w Polsce

Data opublikowania: 24.10.2007, 05:29
Tagi:
Wydawca Word of Warcraft, Descenta, Twilight Imperium czy Dooma nie próżnuje i wydaję kolejną grę-legendę, Starcraft the board game. Po raz kolejny wydawnictwo Fantasy Flight Games przenosi do gry planszowej jedną z najlepszych gier komputerowych. Gracze kontrolują Protossów, Terran i Zergów i prowadzą bitwy na różnych światach. Tak jak w grze komputerowej, każda z trzech ras oferuje unikalny i charakterystyczny styl gry, a podział na dwie frakcje w każdej z ras pozwala na grę do 6 osób. Gra zawiera w sobie setki żetonów i kart, niestety jest dostępna jedynie w wersji angielskiej. Więcej o grze przeczytacie tutaj, a w rozwinięciu zdjęcia gry

StarCraft: The Board Game

Wiedźmin: Przygodowa Gra Karciana
Dodatkowo przypominamy, że od niedawna dostępna w sprzedaży jest także Wiedźmińska gra karciana.

Długo oczekiwana gra o Geralcie Andrzeja Sapkowskiego. Stworzona we współpracy z wydawcą gry komputerowej – CD Projekt RED w oparciu o ilustracje z niej pochodzące. O tej grze mówią i piszą wszędzie!

Przygodowa gra karciana Wiedźmin przeniesie Cię w niebezpieczny świat, w którym wiedźmini stawiają czoła potężnym potworom. Razem z Geraltem wyruszysz na misje, w których wasze życie będzie zależeć od niezawodnego miecza i magicznych mocy. A także od przyjaciół i sprzymierzeńców, którzy wspomogą was w najtrudniejszych chwilach.

Celem każdego z grających jest pokonanie najgroźniejszych potworów i zdobycie jak największej sławy. Aby tego dokonać, należy umiejętnie korzystać ze specjalnych zdolności bohaterów znanych z „Sagi o Wiedźminie” i bez wahania powierzać Geraltowi śmiertelnie niebezpieczne zadania. W tym starciu może być tylko jeden zwycięzca.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.