Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rusza forum na fanowskiej stronie King's Bounty

Rusza forum na fanowskiej stronie King's Bounty

Data opublikowania: 17.10.2008, 00:17 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że zostało uruchomione forum dedykowane dla King’s Bounty Legenda. Od dziś wszyscy fani tej gry mogą zarejestrować się i rozpocząć dyskusje. Dzięki forum tytuł ten nie będzie miał przed wami tajemnic, tam też znajdziecie najgorętsze newsy dotyczące tej produkcji. Forum umieszczone będzie na fanowskiej stronie www.kingsbounty.pl.

A jeżeli jeszcze nie miałeś okazji poznać King’s Bounty: Legenda to pod adresem: www.kingsbounty.com.pl znajdziesz wersję demonstracyjną do pobrania. Do premiery pozostało już niewiele czasu także zagraj i przekonaj się, że King’s Bounty Legenda jest tak dobre jak opinie mediów branżowych!

King's Bounty: Legenda, która otrzymała tytuł „jednej z najlepszych gier 2008 roku” (wdg. CDA 09/2008), to niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!

Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

King’s Bounty: Legenda - „uczta dla tych, którzy kochają „hirołsów” (cytat CD Action 09/2008) to gra niesamowicie dopracowana graficznie i jednocześnie bardzo rozległa. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

- Doskonały system prowadzenia rozgrywki; zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
- Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
- Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
- Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
- Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.