Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rewelacyjne recenzje King's Bounty

Rewelacyjne recenzje King's Bounty

Data opublikowania: 10.10.2008, 07:03 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością zachęca do zapoznania się ze światowymi recenzjami King’s Bounty: Legenda! Oto kilka cytatów:
"Jest wiele klasyków, które tylko czekają na to by ich deweloperzy kochający je tak bardzo jak zespół Katauri Interactive kocha King’s Bounty ukazali je w całkiem nowej, świeżej odsłonie” - Gamespy

"King’s Bounty to świetna gra dla wszystkich fanów RPG” – idg.com

Więcej recenzji na stronie: http://www.kings-bounty.com/

Jeszcze nie miałeś okazji poznać King’s Bounty: Legenda? Pod tym adresem: www.kingsbounty.com.pl znajdziesz wersję demonstracyjną do pobrania.

King's Bounty: Legenda to niesamowicie rozbudowany tytuł, w którym w unikalny sposób połączono ze sobą wiele różnych gatunków gier. Na pierwszy plan wysuwają się jednak elementy strategiczne i cRPG tworząc jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę. Zarówno fani turowych rozgrywek jak i RPG znajdą tu coś dla siebie!

Zabawa w grze podzielona została na dwa różne tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

Świat w King’s Bounty: Legenda jest niesamowicie dopracowany graficznie i jednocześnie bardzo rozległy. Gracz ma możliwość eksplorowania mapy na kilku płaszczyznach, oprócz powierzchni może również zwiedzać np. rozległe lochy.

- Doskonały system prowadzenia rozgrywki; zwiedzaj krainę w realnym czasie i tocz turowe bitwy na planszach podzielonych na heksy!
- Wkrocz do baśniowej krainy Endorii i zostań jej największym bohaterem.
- Zwiedzaj ogromne lokacje i eksploruj mapy na różnych płaszczyznach.
- Wspaniała grafika utrzymana w baśniowym stylu.
- Przemieszczaj się dowolnie po krainie Endorii i korzystaj z niespotykanej dotąd swobody w działaniu!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.