Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Premiera Wschodnich Królestw

Premiera Wschodnich Królestw

Data opublikowania: 20.09.2008, 00:37
Tagi:
Właśnie dzisiaj ma miejsce premiera dodatku do gry The Settlers: Narodziny Imperium. Wschodnie Królestwa, bo tak nazywa się rozszerzenie zabierze graczy do zupełnie nowych krain oraz pozwoli przejść nową kampanię. Niestety dodatek wymaga podstawowej wersji gry: The Settlers: Narodziny Imperium.

The Settlers już od wielu lat bawi wszystkich posiadaczy komputerów osobistych na całym świecie. Wschodnie Królestwa zabiorą Cię w wymarzoną podróż w niebezpieczne rejony świata. Zbuduj osadę w środku jednego z najsurowszych klimatów na świecie. Przetrwaj monsunowe deszcze i zabójczy upał, nie daj się przepędzić dzikim zwierzętom. Stwórz osadę odporną na surowe piaski pustyni i przejdź zupełnie nową złożoną z ośmiu misji kampanię. Sprawdź swoje siły na nowych mapach do potyczek wieloosobowych. Odkryj The Settlers na nowo i nie daj się niebezpiecznym terenom Królestw Wschodu.

obrazekThe Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa do nabycia już dziś w najlepszych salonach z grami za cenę 59,90 PLN.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.