Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Premiera Guild Wars: Factions

Premiera Guild Wars: Factions

Data opublikowania: 28.04.2006, 21:57
Tagi:
Z przyjemnością informujemy, że już dziś, równocześnie z premierą ogólnoświatową, do sprzedaży trafiła gra Guild Wars: Factions - nowa odsłona niezwykle popularnej gry sieciowej! Przypominamy również, iż Factions cały czas dostępne jest w sklepie gram.pl gdzie możecie nabyć je nawet za 99,90 PLN (korzystając z Wirtualnych Pieniędzy). Guild Wars: Factions to emocjonująca przygoda w świecie inspirowanym kulturą Dalekiego Wschodu. Nowa linia fabularna i nowy obszar rozgrywki, kontynent Cantha, to tylko część nowości jakie znajdziemy w Factions! Gra oferuje 2 nowe klasy postaci: Zabójcę (Assassin) i Rytualistę (Ritualist), 300 nowych umiejętności (w tym 90 elitarnych), ponad 100 nowych potworów i 5 dodatkowych zwierząt tresowanych, możliwość przejmowania i władania przez gildie poszczególnymi terytoriami świata. Gra oferuje również nowy rodzaj map, na których gracze będą mogli rywalizować między sobą w różnych dyscyplinach! Dla wszystkich szukających świeżego powiewu w grach MMO, Guild Wars: Factions to pozycja obowiązkowa! Więcej o tym tytule można przeczytać na stronie:
http://www.gram.pl/Factions.
Guild Wars: Factions został wydany w sugerowanej cenie detalicznej 129,90 PLN. Gra objęta jest dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Jednocześnie informujemy, że w sklepie gram.pl dostępne są aż trzy edycje Guild Wars: Factions - edycja standardowa w jednym z dwóch pudełek do wyboru oraz unikatowa edycja kolekcjonerska. Więcej informacji o każdym wydaniu oraz możliwość zakupu na stronie: http://sklep.gram.pl/Factions.

Dodatkowo, specjalnie dla Was, przygotowaliśmy również unikatową tapetę z motywami z Guild Wars: Factions - więcej informacji znajdziecie tutaj.

News pochodzi ze strony gram.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.